Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

5 důvodů, proč zvolit podlahové vytápění

Díky podlahovému vytápění budete mít doma hezky teploučko. Jedná se o jednu z variant velkoplošného nízkoteplotního topení, které je jako stvořené nejen pro prostory domácnosti. Lze ho umístit do komerčních a historických budov i sportovních objektů.

Svěřte se do rukou odborníků

Kvalitní podlahové vytápění dokáže vytopit spodní části domu a sálající teplo umí oteplit i další plochu pokojů, ke kterým patří stěny a strop. Teplota vzduchu je tak příjemně rozložena. To znamená, že nikde není příliš horko ani zima. Podlahové vytápění je tedy nejlepší formou, jak si doma užít teploučko, a přitom ušetřit výdaje za energie. Bez precizně odvedené práce specializované firmy a kvalitních produktů by to ovšem nešlo. Jedním ze specialistů je společnost ŠTORC TZB s.r.o. zabývající se nejen elektrickým podlahovým vytápěním, ale také ohřevem a větráním.

podlahové vytápění

Proč podlahové topení?

1) Celková topná jednotka je zabudovaná přímo v podlaze a nikde nic netrčí ani nepřekáží. Na očích nemáte nevzhledné trubky. Díky tomu se nemusíte omezovat při rozmístění nábytku, osvětlení a dekorací.

2) Většina lidí si myslí, že je podlahové topení nevhodné pro všechny typy podlahy. Opak je však pravdou. Podlaha může být laminátová, dřevěná, plastová, keramická i s kobercem.

3) Pokud prahnete po domácí čistotě a dbáte na hygienická pravidla třeba z důvodu, že jste alergici, je pro vás podlahové vytápění na žebříčku kvality číslo jedna.

4) Tento typ vytápění je konstruován chytře a ušetříte díky němu peníze za elektrickou energii. Teplo se hezky rozprostírá po celé místnosti.

5) Na první pohled vás zaujme snadné ovládání a moderní design. Pomocí podlahového vytápění si zvýšíte pohodlí, a nenarušíte tím design pokojů.

podlahové vytápění

Podlahové vytápění od společnosti ŠTORC TZB s.r.o. si ihned oblíbíte. Pod taktovkou profesionálů budete pozorovat, jak se zvyšuje komfort vašeho bydlení.


Zdroj foto a video: Storc.cz, Pixabay.com

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist