Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.


image_12104

Jakou podlahu si vybrat do koupelny, když nechcete dlažbu?

Když přemýšlíte o tom, jakou podlahu si vybrat do své koupelny, jako první vás určitě napadne dlažba. Pokud se však chcete poohlédnout po jiném materiálu, který má i nějaké výhody navíc, jako vítěz vám vyjde zámková vinylová podlaha.

Vinyl skvěle odolává vlhkosti

Laminát či dřevo jsou do vlhkých prostorů absolutně nepoužitelné. I když se jejich odolnost vůči vodě a vlhku lepší, více jak pár let by vám nesloužily. Vinyl si naopak s vodou rozumí. Neobsahuje žádnou vrstvu, která by působením vody nabobtnala nebo ji vysoká vlhkost dokázala poškodit. Povrch vinylové podlahy není úplně hladký, jako například u kachliček, zajišťuje tak i vyšší bezpečnost. Mnohem hůře na něm podklouznete.

Vinylová podlaha click dobře vzdoruje nejen vodě, ale i běžnému opotřebení. Při běžném používání ji nepoškrábete, neodřete a vydrží vám tak dlouhé roky. Potěšit dokáže i oko estéta. Co se vzhledu týká, lze totiž vinylem napodobit různé jiné materiály včetně dřeva nebo právě dlažby, která je pro koupelny typická.

Žádná složitá údržba

Každá hospodyňka také ocení snadnou údržbu zámkové vinylové podlahy. Ač se to na první pohled nemusí zdát, je mnohem hygieničtější než dlažba. Špína se totiž nezachytává ve spárách a při pravidelném mytí je vinylová podlaha velmi čistá. K úklidu vám postačí mop, koště, vysavač a běžné úklidové prostředky, které jste zvyklí používat.

S vinylovou podlahou už nebudete zažívat ten nepříjemný studený pocit, který přináší šlápnutí na studené dlaždičky poté, co opustíte sprchu a vanu. Je totiž měkká na došlap a kompatibilní s podlahovým vytápěním. Teplo od nohou je to nejpříjemnější, které existuje, a právě to můžete ve své koupelně mít.

Zámkový, nebo lepený vinyl?

Posledním rozhodnutím, které vás čeká, je to mezi lepenými a na zámek spojovanými vinylovými dílci. Zámková podlaha je na pokládku mnohem snadnější a při troše šikovnosti a obezřetnosti ji zvládne položit i zdatný kutil.

Zdroj foto: Superpodlaha.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist