Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

10 důvodů pro ekologickou podlahu

Pořídili jste si nový byt nebo dům a nevíte, jakou si pořídit podlahu? Při srovnání podlahových krytin vás mohou oslovit vlastnosti jako je odolnost, dlouhá životnost a snadná údržba. Všechny tyto a ještě něco navíc splňuje přírodní ekologická podlaha.

1) Ekologické podlahy mají ojedinělé užitné vlastnosti. Skvěle vedou teplo a jsou příjemné na dotek. Jejich výhodou je také dlouhá životnost, která vám zaručí, že podlaha bude vypadat skvěle i několik desítek let.

2) Tento druh podlahy je velmi odolný, odolává i bodovému zatížení nábytku. O tomto druhu podlahy by se dalo říct, že je téměř nezničitelný. Ekologickou podlahu můžete použít ve většině místností.

3) Přírodní ekologické podlahy se snadno udržují, dá se z nich lehce setřít prach a nemusíte na ně používat žádné speciální ani chemické prostředky. Podlaha není cítit PVC a ani PVC neobsahuje.

4) Vyzkoušet můžete například ekologickou podlahu Purline, která je vyrobena bez chemikálií a toxických přísad. Jedná se o recyklovatelný materiál, který můžete po skončení životnosti vyhodit s běžným domácím odpadem.

5) Velikou výhodou je, že nemá nežádoucí zdravotní účinky a je tak vhodnou podlahou i pro alergiky a lidi, kteří mají problémy s dýchacím ústrojím.

6) Přírodní ekologická podlaha je vhodná jak pro domácnost, tak pro firemní použití. Hodí se také do kanceláří, skladovacích prostor nebo jiných komerčních míst. Vlastnosti této podlahy z ní dělají jednu z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších podlahových krytin vůbec.

7) Vybrat si můžete z mnoha vzorů a provedení. Můžete si vybrat například imitaci dřevěné podlahy, kámen nebo různobarevné vzory. Tato podlaha je ideální do ložnice a dětských pokojů, protože neobsahuje PVC a žádné jiné škodlivé látky.

8) Díky svým vlastnostem je vhodné použití ekologických podlah ve školách či školkách. Tyto podlahy totiž splňují vysoké hygienické nároky.

9) Překvapí vás, jak jednoduše jde z podlahy odstranit jakákoliv nečistota a skvrna. Nemusíte se bát, že byste podlahu zničili nebo poškodili. Je odolná vůči mechanickému, ale také chemickému poškození.

10) Díky již zmíněné odolnosti tohoto typu podlah, je možné využití i do místností, kde se drží vlhkost. Nemusíte se tak bát, podlahu umístit do koupelny, kuchyně nebo třeba komerčních prostor, kde se nachází bazén, sauna nebo wellness.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist