Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

7 tipů pro venkovské bydlení

Venkovské bydlení je v současnosti oblíbený styl, který vnese do vašeho domu romantickou a klidnou atmosféru. Podpoří vaše souznění s přírodou a budete se zde cítit příjemně s domácími mazlíčky i s dětmi. Víte, jak takové bydlení zařídit?

1) Přiznejte materiály

Nebojte se přiznat materiály, ať už si necháte postavit dřevostavbu nebo rekonstruujete dům třeba po prarodičích. Pokud máte v domě například dřevěné trámy nebo zeď z malých cihel, tak klidně nechte trámy nebo zeď tak, aby bylo vidět, z jakého materiálu jsou vyrobené. Tím, podtrhnete právě tento styl a přirozený vzhled.

2) Příroda všude kolem

Pokud bydlíte na kraji města nebo ve vesnici, nejspíš bude příroda i kolem vás. Můžete mít velkou zahradu, na kterou se vchází přes terasu nebo třeba rovnou z ložnice, případně obývacího pokoje. Vneste kousek přírody i do domu. Můžou to být květiny, větvičky na dekoraci nebo třeba nábytek ze dřeva, který si vyrobíte sami.

3) Moderně, ale jednoduše

Venkovský styl nemusí nutně znamenat nemoderní a staré vybavení. Můžete jít s dobou a pořídit si moderní vybavení, a přesto bude váš dům a zahrada působit příjemným venkovským dojmem. Pokud plánujete například sekční nebo rolovací garážová vrata, nebojte se je nechat potisknout moderní digitální technologií a inspirovat se kolekcí Ivy Bastlové.

4) Chytré doplňky a dekorace

Z doplňků a dekorací volte takové, které nejsou příliš přezdobené. Vybírejte ty, které najdete v přírodě nebo si je sami vyrobíte. Do vázy stačí naaranžovat čerstvé luční kvítí nebo třeba šišky. Používejte svíčky a pořiďte si klidně lucernu nebo lampu s motivem venkova.

5) Interiér sladěný s exteriérem

Aby bylo vaše bydlení sladěné, tak myslete na jednotlivé prvky interiéru a exteriéru. Pokud máte nově postavenou dřevostavbu, skvěle se k ní hodí garážová vrata s dekorem dřeva, případně pokud bydlíte ve starším domě, tak můžete i tento dům sladit se vzhledem garáže a zahrady okolo.

6) Útulný domov

Hlavním cílem by vždy mělo být to, aby byl váš domov funkční a také útulný. K útulnosti vám pomohou polštářky, přehozy, deky a další doplňky, které jsou praktické a také dobře vypadají. Nezapomínejte také na prostory k sezení, pohodlný gauč, houpací křeslo a velkou pohodlnou postel.

7) Čistota a prostor

Stejně důležité jako funkčnost a útulnost je i čistota domu. Udržujte pořádek a váš dům bude působit větší a prostornější. Prostornost je důležitá pro pocit svěžího a otevřeného bydlení. Inspirujte se venkovským stylem a zařiďte si podle něj své bydlení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist