Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Ceny potravin rostou nejvíce v EU, Vy za ně můžete platit dokonce méně

Ceny potravin rostou v České republice nejrychleji z celé Evropské unie! Některé z položek našich nákupních seznamů podražily za uplynulý rok o více než 10 %. Pokud si k tomu přidáme rostoucí ceny energií, pohonných hmot, služeb apod., zjistíme, že nám v peněžence zbývá méně a méně peněz. Co s tím? Samozřejmě, řešení tu je!

Za položky z Vašeho nákupního seznamu můžete platit výrazně méně! Stačí, když budete nakupovat chytře – v akčních nabídkách. A aby pro Vás výhodné nakupování bylo co nejpohodlnější, je tu pro Vás web AkcniCeny.cz, který každý den sleduje akční nabídky desítek velkých prodejců působících po celé České republice a tisíců položek napříč veškerým sortimentem, od potravin, drogerie, kosmetiky, přes textil a hračky, až po nábytek, stavební materiály apod.!

Přehled slev na AkcniCeny.cz má podobu náhledů na elektronické akční letáky (viz akční leták Kaufland, akční leták Tesco) i přehledu zlevněných produktů tříděných do tematických kategorií, např. ovoce, zelenina, maso, káva, mléčné výrobky, televize, sedačky apod.

Na pár kliknutí si tedy ověříte, který prodejce nabízí nejvýhodněji položky Vašeho každodenního nákupního seznamu i jednorázových nákupních seznamů, např. v případě rekonstrukce bytu, obnovy šatníku, pořízení sportovní výbavy apod.

Oproti listování klasickými akčními letáky, sledování výhodných nabídek na AkcniCeny.cz má několik výhod:

-          nejste vázáni na prodejce, kteří Vám doručují své akční letáky do poštovních schránek (a velmi pravděpodobně, na poštovní schránce máte informaci o tom, že letáky nechcete, tj. nedostáváte je vůbec).

-          nejste vázání na prodejce ve Vašem okolí. AkcniCeny.cz sledují zvýhodněné nabídky na úrovni prodejen, tj. pokud některý obchodník nabízí na jednotlivých prodejnách různé akční nabídky, dozvíte se to.

-          snadno si zkontrolujete, která z aktuálních akčních nabídek je nejvýhodnější. AkcniCeny.cz Vám prozradí nejen výši slevy, ale také absolutní cenu produktu po slevě a také Vám ukáží, jak se cena konkrétních produktů vyvíjí v čase.

Navštivte AkcniCeny.cz a zkontrolujte si, kolik peněz můžete ušetřit už na Vašem zítřejším nákupu. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist