Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

CETRIS desky - desky pro stavební firmy i kutily

Stavební desky CETRIS jsou nehořlavé cementotřískové desky, které kombinují výhodné vlastnosti cementu a dřeva. Konkrétně jsou vyráběny z 63 % dřeva, 25 % cementu, 10 % vody a 2 % hydratačních přísad, díky čemuž jsou pružné a ohybově pevné, ale zároveň i odolné proti povětrnostním vlivům, mrazům, hmyzu a plísním. Právě tyto charakteristické rysy z nich činí použitelnější a vhodnější stavební materiál, než jsou třeba tradiční cementovláknité, štěpkocementové či sádrokartonové desky.

CETRIS desky se kromě nehořlavosti, pružnosti a odolnosti vyznačují i dalšími kladnými vlastnostmi. Tyto cementotřískové desky jsou totiž i ekologické, šetrné k životnímu prostředí a hygienicky nezávadné. Neobsahují žádné nebezpečné a zdraví škodlivé látky typu azbest nebo formaldehyd. Rovněž dokáží velice dobře izolovat zvuk, vzduchová neprůzvučnost činí 30-35 dB, což odpovídá hlasitosti běžné hlasové komunikace.

Paleta využití CETRIS desek je opravdu pestrá

Výčet možných použití cementotřískových desek CETRIS je vskutku široký. Hodí se například na stěny, fasády, podlahy, střechy, příčky, podhledy a sokly, protipožární aplikace, balkony nebo jako opláštění výtahových šachet. Nejvíce jsou používány stavebními firmami na stavbách, nicméně vzhledem ke svým výše uvedeným vlastnostem jsou vhodné i pro kutily, pro něž představují ideální řešení, jak provést drobné opravy na svém domě či zahradě. CETRIS desky lze bez problémů opracovávat (vrtat, řezat, frézovat) prostřednictvím běžných dřevoobráběcích strojů.

Pokud vás CETRIS desky oslovily, tak si je můžete obstarat ve stavebninách PRO-DOMA. Stavebniny PRO-DOMA se pyšní širokou sítí prodejen, které naleznete v každém větším městě, a širokým sortimentem, z něhož si vybere opravdu každý. Navíc firma zaměstnává celou řadu odborných pracovníků, kteří vám jsou připraveni odborně poradit nejen při výběru CETRIS desek.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist