Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Chytré řešení pro kancelář i domácnost

Dejte jednou pro vždy sbohem nevzhledným korkovým nástěnkám. Chaotická směs vzkazů, nečitelné písmo, zapomenutá pošta vás zdržuje při plnění povinností, nedá vám nutný přehled nad aktuálním děním v práci a nepůsobí ani dobře esteticky. Novým a efektivnějším řešením jsou skleněné magnetické tabule, které v jediném produktu nabízí prostor pro psaní, vystavení dokumentů a obrázků i promítací plochu.

Popisovací magnetické tabule

Dokonale hladká plocha přímo vybízí k psaní textu. Už nemusíte hledat volný papír, tužky ani připínáčky. Na tabuli se zapisuje fixy. Vyhnete se špinavým rukám, mazání nebo prášení křídy. Speciální popisovače i mazací houbička jsou opatřeny magnety, kdekoli je na tabuli odložíte, zůstanou po ruce. Smažete starý text, napíšete nový. Vzkaz navíc můžete doplnit i papírovými dokumenty. Pevné magnety bezpečně zachytí i silný karton. Doručenou poštu, formuláře, fotografie či jakékoli další materiály upevníte na viditelné místo i s případnou instrukcí.

Projekční tabule

Hladká plocha nabízí ideální zázemí i pro promítání. Nemusíte hledat volné místo na zdi. V zasedacích místnostech, třídách nebo recepci se můžete spolehnout na kvalitní prostor, který skvěle zobrazí promítaný text i obrázky bez ztráty viditelnosti nebo špatného vykreslení barev.

Skleněné magnetické tabule

Tabule jsou skvělým doplňkem recepce a informačního uzlu firmy. Můžete vést evidenci zakázek, předávané projekty. Zapisovat vzkazy i informovat své klienty o aktuální nabídce a zdařilých realizacích. V domácnosti najdete skvělé místo pro lepší přehled nad školními povinnostmi, rozvrhem odpoledních kroužků i domácích povinností.

Skleněné magnetické tabule můžete vybírat nejen v klasickém bílém provedení. Pestrý vzorník vám dá na výběr jemné pastelové odstíny i výrazné kontrastní barvy. S umístěním a barvou tabule můžete pracovat a ovlivnit interiér. Využít můžete firemní barvy, oblíbené odstíny, vytvořit zajímavé kontrasty. Magnetické tabule přirozeně přitáhnou pozornost okolí, vypoví o vaší profesionalitě a smyslu pro detail. Stanou se vaší skvělou vizitkou i denní pomocí. Inspirujte se v přehledu realizovaných projektů, magnetické tabule najdou využití i u vás.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  



Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist