Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Dřevostavby jsou moderním trendem v bydlení současnosti

Stavebnictví v České republice se už několik let po sobě drží ve velmi dobrých číslech. Poptávka po bydlení i kancelářích je zatím nedostatečně uspokojena, a tak nové projekty přibývají. Lidé chtějí nejen bydlet ve vlastním, ale pomalu se jim zvyšují nároky na samotné prostředí i provedení. Záleží jim také na ceně, vlivu na životní prostředí, zeleném okolí i komfortu v rámci nabízených standardů. Asi největšími trendy současnosti jsou zelená města se soběstačnými domy i residencemi, a nechybí ani dřevostavby.

Dřevostavby a jejich výhody

Hlavní výhodou dřevostaveb je rychlost výstavby. Ta probíhá převážně suchou cestou, bez potřeby těžké a nákladné mechanizace. Díky použitým materiálům je stavba velmi variabilní, a tak bude do značné míry záležet na vás, jak bude výsledný dům vypadat. Konečný objekt má výborné tepelné vlastnosti a je skoro bezúdržbový. Tento nízkoenergetický dům si doslova zamilujete, co se týče nákladů na bydlení. Další neodmyslitelnou výhodou je velmi příznivá cena, která vás nejspíš příjemně překvapí.

Stavba na klíč od prověřeného dodavatele

Vyberte si dobrého dodavatele a nechte si dům postavit na klíč. Nebudete mít se stavbou žádné starosti a na jejím konci si jen přeberete hotové bydlení. Kvalitní stavební firmu poznáte podle dobrých referencí na již realizovaných zakázkách. Přesně díky tomu jsou oblíbené Dřevostavby OVELOS, kterých bylo postaveno už více jak 1 500.

Společnost OVELOS, pozemní stavby a.s. nabízí kompletní katalog, kde naleznete dřevostavby na klíč. V něm si můžete vybrat ten nejvhodnější projekt pro vaše bydlení, nebo se domluvit na individuálních podmínkách. Architekti firmy jsou připraveni splnit jakákoliv přání doslova na míru vašim požadavkům.

Více informací o nových a již realizovaných dřevostavbách najdete na www.ovelos.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist