Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Fotopast jako ochrana před zloději

Chránit svůj majetek je dnes velká priorita. Obzvláště když máte větší dům, rodinné sídlo, nebo třeba statek na samotě. To samé ovšemže platí i pro firemní objekty nebo výrobní haly. Zloději většinou přicházejí nečekaně, a proto bychom měli být vždy na pozoru a připraveni. Což vlastně není reálně v našich silách. Platit si ostrahu či drahé kamerové systémy si mnozí z nás nemůžeme dovolit. Ideálním řešením je najít levnější, ale stejně účinnou variantu. A ač se to zdá na první pohled nemožné, alternativní náhrada existuje. Výhodným a funkčním řešením může být fotopast.

Levné a účinné řešení takřka pro každého

Právě fotopasti jsou skrytým a nenápadným ochráncem našeho majetku a věcí. Stejně jako dokáže zachytit zajímavé záběry pro myslivce, ornitology a další pozorovatele, může pomoci i vám v rámci zachycení pohybu nežádoucích osob ve střežených prostorách. Tento dokonale maskovaný fotoaparát s velkou účinností a dalekým dosahem dokáže zaznamenat veškerý pohyb v námi vytipované a sledované oblasti. Fotopast nepotřebuje přívod elektřiny, a tak je její instalace velmi jednoduchá a praktická.


Jak fotopast funguje

Maskovaný fotoaparát je ukrytý ve fotopasti, která zaznamená každý pohyb, ať už zvěře, nebo případného lupiče, a následné záběry uloží. Buď fotky, nebo případně videa, jež poté odesílá na vámi určené „místo“ formou e-mailu nebo mms zpráv, a zároveň vše ukládá na připravenou SD kartu. Máte tak dokonalý přehled i záznam o všem, co se aktuálně děje.

Technické parametry fotopastí

Fotopasti mají „vojenské maskování“, díky kterému jsou takřka k nenalezení. Mají malé rozměry a lehce se s nimi manipuluje. Nepotřebují zdroj elektrické energie, takže jsou velmi mobilní. Jsou z kvalitních materiálů a vodotěsné, a vydrží tak veškeré venkovní podmínky. Pořizují kvalitní fotky a videa v HD kvalitě. Navíc disponují speciálním bleskem, který nepostřehnou lidé ani zvěř, takže i noční záběry jsou zdařilé a použitelné.


Kde pořídit kvalitní zařízení

U fotopastí záleží hlavně na kvalitní technice. Proto je dobré si zvolit prověřeného prodejce, u kterého budete mít zajištěn kompletní prodejní i poprodejní servis, záruku a možnost dokoupení dalšího příslušenství. Jedním takovým je e-shop www.efotopasti.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist