Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Funkční doplňky: Rohože a jejich všestranné použití

Funkční doplňky jsou důležitou součástí nejen bydlení, ale i ostatních druhů staveb a interiérů. Setkat se s nimi můžeme v nejrůznějších formách. Plní vždy více funkcí než jen estetickou, která je ale v současnosti považována za velmi důležitou, protože se nikdo nechceme obklopovat nevzhlednými opotřebenými věcmi, i když je jejich funkce čistě praktická. Přesně takovým funkčním doplňkem jsou rohože. Jejich použití je zejména praktické. Nejvíce jsou využívány ve vstupech do bydlení a budov a nalezneme je i ve veřejném prostoru. Slouží nám však hned v několika ohledech. Hlavní funkcí vstupní čisticí rohože je udržování pořádku. Zároveň ale plní roli preventivní, neboť prostor chrání vůči většině nečistot, které by se jinak mohly zbytečně dostat dovnitř. I přes tuto čistě praktickou funkci je dobré nezapomínat na designovou stránku rohoží, jelikož jsou hned při vstupu do budov každému na očích.

Základem je moderní design a kvalitní materiály

Při výběru je důležité se zaměřit na moderní design a kvalitní materiály. Tím podpoříte dokonalý první dojem na všechny příchozí návštěvníky hned u vstupu, případně na dalších místech, kde budou rohože položeny. Chcete-li opravdu dobré kousky, nešetřete na rozpočtu. Kvalitní rohože vám déle vydrží a navíc mají snadnou údržbu. Moderní design v současnosti naleznete i u klasické gumové rohože.

Pořídit můžete i speciální rohože

Za poslední roky je široká nabídka rohoží i na českém trhu. Pořídit snadno můžete i ty speciální, jako například schodové, dezinfekční, bazénové, protiúnavové, ale i průmyslové rohože. Ty se od sebe liší nejen svým určením, ale i celkovým designem a použitými materiály. Voděodolnou úpravu mají bazénové rohože. Velmi praktické jsou i protiúnavové rohože, jež eliminují bolesti nohou a zad při dlouhém stání.

Kde naleznete nejširší výběr za rozumné ceny

Hledáte-li nejširší výběr rohoží, a navíc za rozumné ceny, naleznete je v internetovém obchodě www.vmbal.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist