Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

Pizza není jen lahodné jídlo. Je to malý zázrak, který si získal srdce malých i velkých po celém světě. Dokonalou italskou pizzu jako z kamenné pece si můžete připravit na tisíc způsobů i doma – stačí kvalitní ingredience a trouba, která se dokáže rozpálil rychlostí blesku na opravdu vysokou teplotu, a má tvar, který z kamenné pece vychází.

 

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

 

Není mnoho jídel, které si získaly tak velkou oblibu. Ať už je pizza připravená s čerstvou zeleninou, ručně vyráběnými sýry nebo delikatesami z masa, odpovídá i požadavkům zdravého životního stylu. Je ideální pro večerní posezení s přáteli, stejně jako pro rodinnou sešlost nebo večeři ve dvou.

 

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

 

Přeneste si italskou klasiku do pohodlí domova

Příprava domácí pizzy je radost. Jen si představte vůni čerstvě uhněteného těsta, prskání cibulky a dalších surovin při přípravě čerstvé omáčky na plotně a očekávání, než pec promění suroviny v mistrovské dílo.

Začíná to nákupem kvalitních surovin. Pokračuje přípravou a rozválením těsta na správnou tloušťku, abyste nakonec své dílo korunovali správnou omáčkou a surovinami, které přijdou úplně nahoru.

To pravé kouzlo se však odehrává v troubě, která by měla být horká jak peklo. Je třeba ji předehřát i s pečicím kamenem nebo plechem na nejvyšší teplotu – ideálně na 300 °C, a teprve pak opatrně přesunout připravenou pizzu pomocí speciální lopatky na plech. Kulatý zázrak bude hotový během pár minut. Že je pizza hotová poznáte podle fantastické vůně - když se začnou tvořit malé tmavé puchýřky na okraji pizzy, je čas ji představit světu. Tedy vyjmout ven z trouby a ještě horkou velmi ostrým rádýlkem naporcovat.

 

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

 

V jaké troubě připravíte pizzu jako od Itala?

Skutečně vysoký teplotní rozsah s extra rychlým předehřátím mají například trouby Gorenje Optibake, které jsou vybavené i speciální funkcí Pizza. Trouba sama nastaví teplotu pečení na 300 °C a také ideální kombinaci ohřevu a proudění vzduchu, aby byla vaše pizza, focaccia, nebo třeba chlebové placky a jiné dobroty z extra hladké pšeničné mouky dovedeny k dokonalosti. Vlastně SE TO udělá samo. A to je určitě to, co jste si mnohokrát přáli - aby se postaral někdo jiný jak nejlépe to jde.

 

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

 

Tvar inspirovaný tradiční pecí

Pro chuť pizzy je však neméně důležitý i tvar trouby kvůli rovnoměrné cirkulaci vzduchu. Trouby Gorenje se inspirovaly tradičními kamennými pecemi s klenutým stropem. Horký vzduch tak dokonale a stejnoměrně proudí okolo celého pokrmu, který se stejně dobře a rychle propeče na všech stranách, aniž byste museli horký plech otáčet.

„Tvar trouby HomeMade byl u nové generace trub Gorenje OptiBake zcela přepracován a proudění vzduchu je ještě rovnoměrnější díky nové konstrukci topného tělesa a novému rozmístění větracích otvorů,“ vysvětluje Jana Neuszerová, odbornice značky Gorenje.

Takže – rozpalte troubu, připravte suroviny a vydejte se vstříc lahodnému dobrodružství. Během pár minut můžete doma podávat tu nejlepší italskou pizzu ve městě!

 

Gorenje: Domácí pizza jako od Itala

 

Tip na výkonnou všestrannou troubu OptiBake

Chytrá XXL trouba Gorenje BPSAX6747A08BGWI má 22 automatických programů včetně parních pro nejoblíbenější pokrmy, teplotní sondu a zvládne péct s přesností na jeden stupeň v rozmezí od 30 °C až do 300 °C. Má patentovaný, nyní inovovaný klenutý vnitřní prostor po vzoru starých kamenných pecí, který spolu s cirkulací vzduchu MultiFlow 360° zaručuje profesionální rovnoměrné pečení i přípravu pokrmů až na pěti úrovních najednou. Má i unikátní funkci pro pečení ve dvou nebo třech krocích, kdy nastavíte způsob ohřevu, teplotu a čas na začátku a zbytek už necháte na troubě. Nechybí ani program pro horkovzdušné fritování bez tuku, automatické pečení masa se sondou, pomalé pečení, pečení zmražených jídel nebo šetrné rozmrazování, ohřev talířů a mnoho dalších. Ke komfortu přispívá postupné tlumené otevírání a dovírání dvířek trouby a teleskopické výsuvy na dvou úrovních. Praktické je i automatické čištění vnitřku z mimořádně odolného smaltu pomocí pyrolýzy bez použití chemie. V příslušenství najdete i perforovaný plech pro horkovzdušné fritování nebo grilování.

Troubu s wifi jde ovládat pomocí knoflíku a LED displeje, a také na dálku pomocí telefonu či tabletu a aplikace ConnectLife.

Stojí 19 990 Kč.

 

https://cz.gorenje.com

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist