Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Ideální kuchyně? Vyrobená na míru!

Kuchyně vyrobená na zakázku do prostor perfektně zapadne. Jak z praktického, tak i estetického hlediska. Aniž by zůstal nevyužit byť jediný centimetr. Výhod kuchyní na míru ovšem je mnohem víc.

Každý, kdo kdy stál před výběrem kuchyně, si položil otázku, jakou zvolit. Vybrat si kuchyni katalogovou, nebo si ji nechat vyrobit na zakázku? Při odpovědi je třeba spolu s dispozicemi vzít v potaz především s rozměry kuchyňské linky. Ta je v případě katalogových kuchyní neměnná. Zalíbila se vám některá a vejde se do k tomu určených prostor? Pak není důvod si ji nepořídit. V ostatních případech doporučujeme kuchyni na míru.

Nábytek na míru nejenom do půdních prostor

Nábytek na míru bývá jediným řešením do atypických prostor. Klasickým příkladem jsou zkosené stěny v půdních bytech, které se standardním nábytkem zařizují velmi těžko. Stejně jako úzké haly a prostory pod schody. Nadstandardní řešení však vyžadují i mnohé vestavěné skříně. A samozřejmě i již zmíněné kuchyně.

Inspirujte se!

Jak by taková kuchyně na míru mohla vypadat? Inspirujte se třeba na odkazu kuchyně fotogalerie. Tyto kuchyně pocházejí od renomovaného výrobce nábytku JN Interiér. Jak vidíte, jedná se o kuchyně moderní, kterým z designového hlediska není co vytknout. Kuchyně z lamina, dýhy, folie i lakované. Vybrat jednu zřejmě bude velmi tvrdý oříšek.

Lamino, dýha, nebo lak?

Cenově nejdostupnější a s minimálními nároky na údržbu jsou kuchyně laminové a foliové. Toužíte-li po luxusní kuchyni, zřejmě dáte přednost dýze. Středobodem interiéru se však může stát i kuchyně lakovaná. Otázek, které byste si před výběrem měli zodpovědět, však je mnohem víc.

Vybíráme kuchyni snů

Kde se vaše budoucí kuchyně bude nacházet? V oddělené místnosti, nebo bude součástí velkého otevřeného prostoru? Každé řešení má svá pro a proti. Při výběru však myslete i na funkčnost a ergonomii, tedy rozměry a uspořádání jednotlivých komponent kuchyně, ať již se jedná o skříňky, či kuchyňskou pracovní desku. Mějte na paměti, že kuchyně vám po všech stránkách musí vyhovovat.

Zaměřeno na materiály

V hledáčku vašeho zájmu by měl být především materiál pracovní desky. Ten by měl být odolný proti vodě, páře, vysokým teplotám i mechanickému poškození. Těmto požadavkům vyhovuje přírodní kámen, masivní dřevo, umělý kámen, nerez a laminát. Samostatnou kapitolou jsou spotřebiče. I ty by v kuchyni měly mít své pevně dané místo. 

Není toho zrovna málo, nač je třeba myslet, že? V potaz je však dobré vzít všechna kritéria. Jedině tak si vyberete kuchyni, která vám bude dlouho a dobře sloužit. 

 

Zdroj foto: Jninterier.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist