Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Interiéry: Posuvné dveře na stěnu

Ceny bytů v posledních letech jdou strmě nahoru, a tak není žádným překvapením, že nejprodávanější na trhu jsou ty o menších rozměrech. Velikostní standardy už nejsou takové jako před lety, a tak je namístě mít vše dobře rozvržené a šetřit místem. Tomu odpovídají i trendy interiérů, jež se snaží využít každý volný metr, ale přitom vaše bydlení musí zůstat vkusné a hlavně vzdušné. Proto jednoduchost, minimalismus a funkční řešení jsou v současnosti ve veliké v oblibě. To v interiérech platí nejen pro nábytek nebo doplňky, ale i pro dveře. Ty jsou velmi důležitou součástí každé místnosti, a i díky nim se dá ušetřit spousta prostoru, který tolik potřebujete.

Řešením malého prostoru jsou posuvné dveře

Chcete-li se vyvarovat zbytečně zabraného prostoru v místnosti, vyhněte se používání klasických křídlových dveří. Ty nejenže už nejsou moderní, ale také ubírají místo, které můžete využít pro jiné účely. Řešením úspory místa v interiéru jsou posuvné dveře. Navíc jsou velmi trendy a jejich nabídka na trhu je opravdu široká, co do designu, barevného provedení i typu montáže. Vybírat můžete od zabudovaných posuvných dveří přes kolejnice a drážky umístěné na stěnu až po shrnovací systémy.

Oblíbené jsou posuvné dveře na stěnu

Nejoblíbenější z nich jsou posuvné dveře na stěnu pro svou jednoduchou montáž i příznivou cenu. Jejich instalace nevyžaduje žádné velké stavební úpravy, a tudíž ani náklady na jejich realizaci nejsou příliš vysoké. Je s nimi snadná manipulace, protože se posouvají po vlastní kolejnici, nebo v drážce mimo daný průchod dveří. Další výhodou je jejich tichý chod a nemožnost bouchnutí při průvanu.

 

Kde můžete pořídit kvalitní posuvné dveře na stěnu

Osvědčenou a kvalitní značkou interiérových dveří je výrobce ERKADO. Při výrobě používá ty nejmodernější dostupné technologie. Na trhu působí už 35 let, a to nejen s výrobou, ale i prodejem. V jeho nabídce naleznete opravdu širokou modelovou řadu, ze které si vybere snad úplně každý. Více informací najdete na www.dvere-erkado.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist