Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak na kvalitní spánek? Základem je zdravotní matrace

Když se dobře vyspíme, jsme druhý den svěží a plní života. Zároveň by nás neměla bolet záda a žádoucí není ani rozlámaný pocit. Abychom eliminovali všechna rizika, že spánek nebude stát za to, je vhodné vybrat si správnou matraci. Vyplatí se vsadit na kvalitně vytvořenou zdravotní variantu. Proč tomu tak je a kde vybírat kvalitní matrace?

Matrace pro zdravý spánek

V čem je taková matrace výjimečná? Hlavně jde o jedinečnost použitého materiálu. U zdravotních matrací jde o speciální pěny, které se vzájemně kombinují pro dosažení požadovaného efektu. Často se setkáte například s kombinací líné a studené pěny. Řada matrací bývá také oboustranná, kdy každá ze stran poskytuje lehce rozdílnou tvrdost. Můžete se tak přímo rozhodnout, co vám vyhovuje více, a když si to rozmyslíte, matraci jednoduše otočíte na druhou stranu.

Matrace mohou mít různou výšku od těch klasických, které mají 15 centimetrů, až po ty, co mají 24 centimetrů. Při výběru správné varianty vezměte v úvahu i rozměry postele, aby vznikl celek pro kvalitní spánek. Součástí matrací bývá pratelný potah sloužící k ochraně pěny a případné snazší údržbě.

Proč zvolit speciální zdravotní varianty?

Můžete si pořídit obyčejné matrace, které jsou tvořeny jednoduchou pěnou, nebo se rozhodnete investovat do svého zdraví a vyberete si zdravotní matraci se zónami pro optimální polohování páteře. Každý typ je originální a liší se použitými pěnami a materiály. Z toho vyplývá, že je u jednotlivých variant i rozdílná tvrdost. Vzhledem k tomu, že každému vyhovuje něco jiného, musíte si nejdříve ujasnit, jestli dáváte přednost tvrdší, či měkčí matraci.

Pro kvalitní spánek je potřeba spát v zatemnělé místnosti a v co možná největším klidu. Alespoň hodinu před spaním se snažte vyvarovat koukání do obrazovky počítače či na mobil. Snažte se chodit spát každý den ve stejnou dobu, aby si tělo vytvořilo automatický návyk pro rychlejší usínání. Kombinací těchto faktorů zvýšíte kvalitu svého spánku, což jistě pocítíte hned následující den ráno.

Objednávejte na internetu

Už dávno se pro matrace nemusíte tahat přímo do obchodu, ale pořídíte je klidně z pohodlí domova. Na internetu čeká široká škála nejrůznějších modelů a variant. Velkou výhodou je v případě tohoto velkého zboží i doručení přímo domů, kdy si nemusíte dělat starosti s tím, jak se vám matrace vejde do auta.

Na webu spime.cz najdete aktuální nabídku matrací. Výhodou je, že jde o přímé výrobce, kteří pracují s kvalitními značkovými pěnami. Na stránkách jistě narazíte i na akční nabídku, kdy můžete zdravotní matrace pořídit za příjemnou cenu. Na e-shopu můžete zakoupit také rošty, polštáře, lůžkoviny i celé postele a další nábytek.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist