Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak na nákup šatní skříně

Uskladnění oděvů v domácnosti může být řešeno hned několika způsoby. Asi největší klasiku pochopitelně představují skříně. Vždyť ne každý z nás má doma dostatek místa pro realizaci samostatné šatny! Nákup skříní se nevyplatí brát jako samozřejmost. Vždyť právě do nich budete neustále každý den chodit pro své svršky a oblékat se do zaměstnání, pro volný čas anebo jakékoli jiné příležitosti. Jak by tedy šatní skříň měla vypadat a co všechno musí pojímat? Na to se zaměřme v tomto článku.

Vyplatí se vestavba?

Poměrně důležitá otázka, na kterou existuje snad jen kladná odpověď. Moderní vestavěné skříně mají hned několik předností. Jen pro přehlednost jsme je postupně uspořádali do následujících odrážek. Hlavní plusy vestavné skříně tedy jsou:

-          maximální úspora prostoru,

-          variabilní řešení interiéru,

-          nadčasový moderní designové řešení,

-          jednoduché otevírání a zavírání,

-          celková funkčnost.

Snad jednou jedinou nepříjemností je vcelku vysoká cena ve srovnání s klasikou. I přesto se ovšem investice vyplatí.

Materiál i doplňky hrají důležitou roli

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu skříně, rozhodně se zaměřte na materiál, z něhož je vyrobena. Často se sází na masivní dřevo. To je sice přírodní, nicméně vcelku drahé. Skříň je samozřejmě poměrně těžká, jelikož masivní desky váží hodně kilogramů. I tak se ale setkáme s krásným designem. U dřevotřískových modelů je cena logicky nižší, vzhledově ale dnes nijak nepokulhávají. Dbejte stoprocentně také na kvalitu doplňků. Především pojezdy jsou hodně náchylné k postupnému zničení. To samé ale platí i o pantech. Jejich kvalita se pozná velmi rychle. Nesmí vrzat ani nijak bránit postupnému svižnému otevírání i zavírání skříně. Mimo jiné si také vybírejte i madla z nerezu a jiných jakostních matriálů. U doplňků se vyšší investice zcela jistě vyplatí.  

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist