Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak odhalit a lokalizovat poruchu izolace?

Problémy v izolaci sítě mohou mít dalekosáhlé nepříjemné důsledky a lokalizovat je není tak snadný úkol, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jak ale co nejrychleji vyhledat místo poruchy a minimalizovat tak riziko odpojení napájecí sítě a narušení celkové bezpečnosti?

Vylepšená novinka

I když se hlídače izolace na trhu objevují již nějakou tu dobu, bohužel nebyly schopné přesně lokalizovat poruchy. V praxi to znamenalo odstavení všech systému následované finanční ztrátou. To však mění s novou řadou přístrojů pro sledování stavu izolace iso685, které společnost BENDER dovedla k dokonalosti. Čím se liší od svých předchůdců? Hlavní funkce spočívá v průběžném sledování izolace celé sítě a vyhledávání poruch izolace za plného provozu. Jestliže je vyhodnocovací jednotkou EDS porucha nalezena, systém vyšle hlášení s podrobnostmi během několika sekund. Přesná lokalizace usnadní následné opravy. Vzhledem k tomu, že při poruše není odpojen napájecí zdroj, není nutné systémy odstavovat či přerušovat výrobu. IT systémy tak zůstávají nadále funkční a opravu poruchu lze naplánovat na později, kdy vám to bude lépe vyhovovat. Výhodou je také fakt, že na dveřích rozvaděče není žádné nebezpečné napětí, nemusíte tedy pracovat pod napětím.

Několik variant

K dostání je několik modelů, přičemž ty vylepšené disponují možností vzdáleného přístupu přes telefon, tablet či počítač. Samozřejmostí je vizualizace naměřených parametrů. Modely se také liší šířkou pouzdra, hloubkou a počtem modulů, které jsou potřebné pro instalaci. Měření má vyšší přesnost, nižší rušivé účinky monitorovaného systému, funkci RCM a vylepšenou detekci připojení měřicích proudových transformátorů. Hlídače izolace s lokalizační jednotkou BENDER usnadní správu izolace ve všech AC, DC i 3AC sítích hlavních i řídicích obvodů. Všechny systémy jsou navrženy v souladu s normou ČSN EN 61557-9. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na odborníky z GHV Trading, spol. s.r.o.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist