Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak v domácnosti uspořit za energie

Zima už je tady, a s ní začala naplno i letošní topná sezóna. Období, ve kterém právě za energie utrácíme o dost více než ve zbytku roku. Bohužel se tomu nedá jen tak vyhnout, protože všichni chceme doma odpočívat hezky v pohodlí a teple. V rámci zvýšených zimních nákladů se však při úspoře energií nejedná jen o topení. V tomto období také více svítíme, máme větší spotřebu teplé vody, a dokonce i naše auto má větší odběr paliva. Kompletní náklady na naši domácnost tak prudce vzrůstají. Možná nadešel ten pravý čas dostat pod kontrolu také spotřebu a zjistit všechny možnosti úspory elektřiny. A jak na to? Ideální je poradit se s profesionály v oboru, kteří mají přehled o možnostech, jak lze ušetřit. Vyzkoušejte webovou službu E.ON Rádce, je zdarma.

Ušetřit náklady můžete s radou od profesionálů

Ušetřit při spotřebě energie a uspořit tak i desítky procent svých provozních nákladů můžete díky dobrým radám profesionálních poradců. Rezervy se dají najít skoro v každé domácnosti. Je zbytečné utrácet finance navíc, když to není potřeba. Ale kde se dá takový poradce najít a za kolik vám bude ochotný poradit? To už řešit nemusíte, neboť díky společnosti E.ON a jejímu internetovému projektu E.ON Rádce máte teď z pohodlí domova vše na dosah a zdarma k dispozici.

E.ON Rádce – internetový projekt

Internetová služba E.ON Rádce je jedinečná a navíc bezplatná. Nabízí unikátní propojení internetového prohlížeče a encyklopedie s osobním poradenstvím. K dispozici jsou tak praktické návody a rady, jak vyřešit úspory vody, snížit spotřebu elektrické energie, najít různá ekologická řešení a možnosti úsporné alternativní dopravy. Součástí exkluzivní služby jsou energetičtí poradci, kteří zcela zdarma odpovídají na vaše dotazy, a dokáží také připravit komplexní analýzu energetické náročnosti vaší domácnosti. Navíc vám účinně poradí i s tím, jaké máte možnosti, co se týče případné rekonstrukce a dotace na ni.

Energetický poradce pro vás a zdarma

Přejete-li si dovědět se více o službě a poradcích, pak navštivte stránky www.eon.cz. Schůzku s osobními poradci si můžete jednoduše sjednat v Českých Budějovicích či Brně. A pokud se vám nechce vyrážet do terénu z pohodlí svého domova, pak stačí zavolat na číslo 800 773 344, nebo napsat na e-mailovou adresu poradce@eon.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist