Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak vybrat firmu pro úklid firemních prostor

Mít hezky uklizené kancelářské prostory je dobrý základ pro dobrou práci. Není nic horšího než nepořádek, který vás vyrušuje od smysluplné činnosti. Takže i když se někomu může zdát, že je to vlastně banalita a samozřejmost, opak je pravdou. Právě od čistého a uspořádaného prostředí se odvíjí váš úspěch.

Ale jak toho docílit? Rozhodně není dobré svěřit úklid někomu z vaší firmy, či snad příbuzným. Bylo by to asi vaše nejhorší rozhodnutí. A i když se to všeobecně dobře ví, spousta lidí tuto chybu často udělá. Ideálním řešením je využít služeb úklidové firmy s dobrými referencemi. Díky referencím snadno poznáte, která firma stojí o to i za to, abyste jí s důvěrou svěřili například úklid kanceláří ve svém podniku.

Kvalitní služby a dobré reference

Jak poznat tu pravou firmu na úklid? V dnešní době je důležité si reference ověřit, či se případně s danou společností domluvit na nějakém zkušebním provozu, během kterého by vás přesvědčili, že uzavřít smlouvu právě s nimi za to opravdu stojí. Úklid firmy s sebou nese více úskalí, než se může na první pohled zdát. Za prvé je velmi těžké v dnešní době udržet kvalitní pracovní sílu. Navíc dotyčná firma musí mít prověřené zaměstnance, kteří na vašem pracovišti nic neodcizí, nebo případně nebudou nahlížet do materiálů vaší společnosti, což by mohlo mít v některých případech i velmi nepříjemné důsledky.

Úklid svěřte profesionálům

Firemní úklid svěřte profesionálům, kteří vás přesvědčí pádnými argumenty, praktickou ukázkou své práce ve zkušební době, a také jednoduše přehlednou smlouvou o dobré spolupráci. Nabídnou vám sami zkušební termíny, aby vás přesvědčili o svých prvotřídních službách.

Na koho se můžete bez váhání obrátit

Naprostý profesionál ve svém oboru je společnost DELTA SERVIS s.r.o., která bez problémů funguje už od roku 1991 jako ryze česká firma, poskytující domácnostem i firmám úklidové služby na opravdu vysoké úrovni. O čemž svědčí i reference od společností, jako jsou České dráhy a Tesco. Navíc disponují certifikací ISO 9001. Více informací naleznete na www.deltaservis.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist