Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Jak vybrat plastovou popelnici?

Popeláři jednou za týden, případně jednou za dva týdny vyváží popelnice, nicméně občas se stane, že máte více odpadu, a tak vám jedna popelnice nestačí. Jestliže si chcete tedy do zásoby pořídit ještě jednu, nebo zvolit větší objem, měli byste vědět, že není popelnice jako popelnice.

Plastové popelnice jsou k dostání v několika velikostech. Existují plastové popelnice 60, 80, 120, 140, 240 a 340litrové. Plechovou verzi seženete pouze o objemu 110 litrů, což je mnohdy nedostačující, a potom jen zbytečně přidáváte jednu popelnici vedle druhé, přitom by bylo mnohem přijatelnější zvolit jednu velkou plastovou variantu.

Vybrat si můžete i z několika barev

Plastové popelnice jsou rozmanité i co se barev týče. Sáhnout můžete po černé, žluté, zelené, hnědé, modré anebo červené alternativě. Při výběru byste měli dbát na to, aby popelnice disponovala nepřilnavým povrchem a odvětrávacími kanálky, aby nezapáchala. Levné modely navíc nejsou odolné ani vůči chemikáliím a bio odpadům.

Barevné rozlišení má obrovský smysl, protože si můžete stanovit, že do černé popelnice budete vhazovat směsný odpad, do hnědé zase bio odpad. Plastová popelnice má vskutku neomezené možnosti.

Kde plastové popelnice koupit?

Jedním z prodejců je Komunální technika, která vznikla v roce 2002. Od samotného počátku se specializuje na prodej a pronájem komunální techniky. Pokud si navíc nevíte rady, můžete se na personál obrátit, protože vám poradí s výběrem plastové popelnice a další komunální techniky. Popelnice si můžete vybrat přímo na webové stránce ktech.cz, kde jsou popelnice rozdělené i podle toho, kolik mají koleček, zda jsou určené na bio odpad a podobně. Dokoupit si můžete i celou řadu příslušenství, jako jsou řetízkový zámek, osička, rámeček a spoustu dalších. Záleží pouze na vás, co všechno potřebujete.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist