Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Jak zmenšit účty za energie? Jednoduše změňte dodavatele!

Bez elektřiny a případně i plynu si už neumíme moderní život představit. Jde o zdroj energie pro nejrůznější spotřebiče, chytrá zařízení i způsob, jak vytopit byt či dům. V zásadě tak jde o nutný výdaj, který nejde úplně vyškrtnout, ale dá se pouze zmenšit. A jak na to? Více se dozvíte přímo v článku.

Nepřeplácejte zbytečně za energie

Ceny elektřiny a plynu postupně stále stoupají nahoru. Děje se to vlivem tlaku na více ekologickou výrobu, která bývá dražší, i vzhledem k nutnosti stále navyšovat potřebné kapacity. Zčásti musí vydělat i dodavatel energií, a proto se jejich ceníky liší. Rozdíl za jednotku ceny sice na první pohled často může vypadat rozdílně, ale v rámci celoroční spotřeby už jde o stovky až tisíce korun.

Změna dodavatele pro levnější elektřinu a plyn

Levná elektřina je tak otázkou hlavně výběru správného dodavatele. Vezměte si aktuální vyúčtování pro porovnání s jinými nabídkami. Zjistíte, kolik můžete teoreticky ušetřit. Potom už stačí akorát podat žádost o převod energií. Když k tomu navíc přidáte úsporná opatření spočívající ve volbě moderních spotřebičů, zateplení domu a podobné, povede se vám celkovou částku za energie ještě více snížit. Tyto ušetřené peníze můžete následně investovat jiným směrem.

Vše je rychlé a jednoduché

Je velmi důležité nebát se a levný plyn či elektřinu si zařídit změnou dodavatele. Nemějte strach, že by šlo o komplikovaný administrativní proces, protože většinu za vás vyřídí právě nový dodavatel. Vše je přehledně popsáno na stránce https://www.epet.cz/, kde najdete informace o tom, co udělat pro převod energií. V zásadě stačí uzavřít novou smlouvu a vyplnit plnou moc, aby všechno ostatní mohl vyřešit nový dodavatel. Kromě nízké ceny je totiž dobrým bonusem i kvalitní zákaznický servis.

Zdroj foto: Epet.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist