Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Je lepší levný dům na vesnici, nebo nové byty v Ostravě?

Dříve nebo později se člověk usadí a přestane ho bavit platit předražený nájem. Začne se zajímat o vlastní bydlení. Ihned se zamyslí nad otázkou, zda žít ve městě, anebo na vesnici? Dumání nekončí. Pojďme se tomu podívat na zoubek.

Zaměřme se na Ostravu a její městské části. Určitě najdete nové byty v Ostravě, jenže nejsou dostupné pro každého. Ne všichni si mohou dovolit zbrusu nové bydlení. V poslední době se často mluví o další variantě. Byty na prodej Ostrava-Poruba jsou cenově výhodnější a nenacházejí se přímo v rušných ulicích. Poruba byla k Ostravě připojena roku 1957 a je jedním z městských obvodů. Najdete ji v západní části moravskoslezské metropole. Nacházejí se zde průmyslové závody, základní a střední školy. Rovněž lze zmínit Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu. Od roku 1992 je historické srdce městskou památkovou zónou.

Zajímavosti v Ostravě-Porubě

Bydlení v Ostravě-Porubě zaujme také díky největšímu letnímu koupališti ve střední Evropě, druhým největším bludným balvanem v ČR a jedinou normálně rozchodnou tramvajovou jednokolejkou v ČR. Je nutné zmínit dostupnost školek, škol, fakultní nemocnice, úřadů, supermarketů i kulturního a sportovního vyžití. Pokud by se vám líbila nová nemovitost, podívejte se na nízkoenergetické domy na klíč. Moderní design a jistá úspora peněz za energie jsou velkými lákadly.

Lidé, kteří jsou zvyklí na městský život, ale občas zatouží po venkově, mohou využít levný pronájem chaty a chalupy. V okolí Ostravy se nachází nespočet nádherných míst, kde je příroda na dosah ruky. Velmi populární jsou výlety kolem soutoku Lučiny, Odry, Opavy a Ostravice. Přírodní rezervace Polanský les, Polanská niva, zřícenina hradu Hukvaldy, rozhledna Bolt Tower či botanická zahrada Štramberk nabízejí příjemný relax.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist