Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Když se váš domov rozjasní

Světlo je jedním z nejdůležitějších elementů, je potřeba k životu a spokojenému bydlení. Nezáleží tolik na dispozici a orientaci vašeho bytu, mnohem důležitější je, jak si poradíte s osvětlením. Každý interiér může působit útulně a vzdušně, když použijete vhodné osvětlení. Na trhu naleznete širokou nabídku různých typů svítidel, stačí je vhodně zkombinovat a váš domov bude doslova zářit.

Nové tvary, nové možnosti

Mnozí vnímají svítidla pouze jako zdroj světla a nevěnují jim příliš velkou pozornost. V dnešní době ale nabízí mnohem víc. Svítidla přinášejí do interiéru nejen světlo, ale také styl, šmrnc, jsou dekorativním prvkem a módním doplňkem každého pokoje. Především díky novým technologiím dosahují svítidla zcela nových tvarů a možností, díky kterým je budete milovat. Nejoblíbenější jsou v současné době určitě LED svítidla, která přináší velmi moderní RGB osvětlení. Zkratka RGB znamená, že svítidlo nesvítí jen bílou barvou, ať už teplou či studenou, ale několika barvami a odstíny. Jednotlivé barvy si můžete libovolně nastavit dálkovým ovladačem a vytvářet tak zajímavé světelné efekty. Tato svítidla se výborně například do koupelny či do obývacího pokoje.

Svítidla podle vašeho vkusu

LED svítidla se však používají především jako dekorativní svítidla, jako hlavní zdroj světla můžete zvolit lankové či kolejnicové systémy, které jsou vhodné do větších interiérů případně klasická stropní nebo nástěnná svítidla doplněná stojacími lampami či zápustným bodovým osvětlením. Když už jsme u bodového osvětlení, výbornou vychytávkou, kterou jistě oceníte, jsou zápustná svítidla do nábytku.

Tato svítidla jsou obvykle vybavena pohybovým senzorem, který zajistí okamžité zapnutí a vypnutí světla, jakmile otevřete či zavřete skříň. Dalším velmi užitečným typem osvětlení jsou zápustná svítidla ke schodišti či do chodby. Většina těchto svítidel disponuje LED světelnými zdroji, které mají velmi nízkou spotřebu energie, a tak mohou tato orientační svítidla svítit i celou noc bez výrazné spotřeby energie.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist