Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Koupelnové trendy pro rok 2018

Nezáleží na tom, jestli zařizujete úplně nový dům, nebo rekonstruujete. Když už do své koupelny investujete peníze, měla by stát za to. Víte ale, na co se konkrétně zaměřit? Co je v současné době v módě, po čem v obchodech koukat a jak by měla vypadat moderní koupelna?

Koupelna je takovou osobní svatyní, lázněmi, kde se každý den uvolníte a smyjete ze sebe stres. Proto si zaslouží tu nejlepší péči. Čtěte, co nesmí chybět ani v té vaší.

1. Zapomeňte na nevzhledné plastové sprchové kouty

Zavzpomínejte si pěkně na své dětství, protože tento princip se používal již hodně dávno. Byly doby, kdy si lidé pořizovali plastové sprchové kouty, nicméně ty už jsou pomalu dávno pryč. Dnes se pořídí jen zástěna a sprchujete se na vydlážděné zemi. Je to praktičtější a také levnější. Potřebujete jen dveře a odtokové žlaby, kachličky byste stejně pořizovali.

2. Záchody používají moderní technologie

Možná ne tak úplně v Česku, ale v zahraničí rozhodně. Máte možnost zakoupit si vyhřívaná WC sedátka, která se sama zvedají, a spoustu dalších vychytávek. Zejména v Asii jdou až do takových zbytečností, jako je automaticky se přehrávající hudba při zvednutí víka.

3. Zájem je o unikátní tvary

Typicky se tento trend projevuje na dlaždicích. Už nejsou jen obdélníkové a čtvercové, vyrábí se také různé šestiúhelníky, diamanty a další zajímavé tvary. Nemusíte ale utrácet spoustu peněz za drahé kachličky. Originální tvar může mít i vana nebo umyvadlo. Třeba hranatá umyvadla jsou dost běžná i u nás v ČR. Stejně tak hranaté umyvadlové baterie.

4. Sprchy a vany zastávají funkci wellness

Masážní sety dnes nejsou tak drahé, jako bývávaly. Spousta lidí si tedy ke sprchovým bateriím kupuje masážní hlavice, do van instalují perličkové podložky, případně si kupují rovnou masážní vany.

5. Vládne přírodní design

Velmi oblíbené jsou dlaždice v šedých a béžových tónech doplněné o dřevěný nábytek. Čím dál častěji se v koupelnách uplatňují také keramika a kámen. Dokonce se vyrábí kamenná koupelnová umyvadla a vany.

A jak to vidíte vy? Souhlasíte s tím, co je momentálně moderní? Někdy jsou trendy trochu šílené a nikdo neříká, že se jimi musíte řídit. Toužíte-li po oranžové koupelně s bílým nábytkem a klasickým oválným umyvadlem, nikdo vám nebrání. Nabídka obchodů je bohatá, určitě najdete, co sháníte. Trochu jste se inspirovali a teď vzhůru do pátrání po výbavě své koupelny snů!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist