Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Luxusní povlečení pro příjemný spánek. Jaké si vybrat?

V ložnici trávíme celou noc, a proto bychom si měli dát záležet, jak se v ní budeme cítit. Luxusní povlečení vyrobené z kvalitního materiálu má své výhody, především díky kvalitě zpracování. Investice, kterou do něj vložíme se nám mnohonásobně vrátí. U levného, masově vyráběného povlečení z dovozu hrozí, že se nám dostane do rukou zdravotně závadný výrobek, který nám způsobí alergii nebo ekzém. Navíc po několika vypráních získá vzhled starého kusu látky a v tu chvíli můžeme jít nakupovat znovu.

Ložnici rodičů ozdobí ložní prádlo z egyptské bavlny

Po náročném dni toužíme ulehnout do postele a nechat se odnést do říše snů v příjemné náruči.

Luxusní povlečení v úpravě Mako jersey je přesně to pravé. Jeho obzvláště hebký povrch a jemnost jsou zaručeny díky pečlivě vybrané 100% egyptské bavlně, která je velmi pevná, má hustou strukturu a své exkluzivní vlastnosti získala pomocí mercerace, sanforizace a kalandrování. Drobná očka na rubu a úzké svislé čárky vedle sebe na líci zajišťují, že povlečení jersey je oboulícní. Navíc díky jeho mírné roztažnosti nevyžaduje žehlení.

Skvělou variantou je také povlečení Mako satén, vyrobené z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny. Speciální výrobní procesy dodávají vláknům unikátní vzhled s leskem podobným pravému hedvábí. V tomto luxusním povlečení se vám bude spát jako v bavlnce. Saténové povlečení má dlouhou životnost, nežmolkovatí, nesráží se, nestudí a ani neklouže.

Pro děti je nejlepší bavlněné ložní prádlo

Našim nejmenším dáváme lásku a péči a kvalitní spánek v příjemném povlečení je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat. Zajímavou volbou je například dětské povlečení do postýlky z kolekce Stella Baby vyrobeného z ručně sbírané egyptské bavlny v úpravě Mako jersey, vyznačující se vysokou savostí, jemností, vysokou prodyšností a skvělými termoregulačními schopnostmi nebo z kolekce Bauer Baby, kde najdete dětské damaškové povlečení z egyptské česané Mako bavlny splňující ty nejvyšší požadavky na dětské povlečení.

Prarodiče si potrpí na brokát a damašek

Starší generace má ve zvyku tíhnout k tradicím, a to platí i ve výběru povlečení. I oni si ale mohou dopřát nadstandard, který najdou u luxusního povlečení v úpravě Mako brokát damašek, na který je použita opět pravá egyptská bavlna. Látka je obohacena o třpytivý brokát, který dodává ložnici ten správný lesk a punc výjimečnosti. Její povrch je jemný, a přitom pevný a svým leskem připomíná hedvábí. Prarodiče jistě také ocení, že damaškové povlečení v úpravě Mako brokát damašek je opatřeno úpravou pro snadné žehlení a péče o něj je snadná.

 

Zmíněné druhy luxusního povlečení najdete u Stella Atelier, kde můžete svou postel zahalit i do příjemných bavlněných prostěradel, které budou hýčkat vaši pokožku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist