Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Máte kancelář vybavenou správným nábytkem?

Jak vypadá vaše kancelář? Pokud se řadíte k lidem, kteří mají sedavé zaměstnání, měli byste umět na tuto otázku odpovědět. Každá kancelář, ať už je to ta domácí nebo klasická firemní, by neměla postrádat pokojové rostliny, jež mají nejen estetickou funkci, ale hlavně fungují jako čistička vzduchu. Kromě toho by se v žádné kanceláři nemělo postrádat dostatečné osvětlení a nábytek. Co se týče nábytku, jaký nábytek je ve vaší kanceláři?

Zatímco v některých kancelářích bychom našli pohovky nebo sedací vaky určené pro návštěvy, jinde najdeme jen židle a stoly. Kancelářské židle a pracovní stoly jsou ostatně to, co se nesmí v žádné kanceláři postrádat. Zaměřme se proto na tyto dva kousky nábytku a prozraďme si, jaké vlastnosti musí mít.

Jak má vypadat kancelářská židle?

Kancelářská židle jako taková by měla být kvalitní, ne-li rovnou značková. Mnozí lidé chtějí na kancelářské židli ušetřit, ale to dělají tu největší chybu. Právě židle kancelářské mají vliv na naše zdraví. Pokud ji budete mít ve své kanceláři nekvalitní, dostihne vás bolest zad a také křečové žíly, jež se objeví proto, že jste neseděli v takovém úhlu, v jakém jste sedět měli.

Výběr vhodné kancelářské židle proto nepodceňujte a vybírejte podle doporučovaných vlastností. Ideální kancelářská židle by měla mít volitelnou výšku a polohovatelné opěrátko, také by měla být vyrobena z kvalitního, leč příjemného a pohodlného materiálu. Měla by mít područní opěrky a opěrku hlavy, měla by být také v mírném předklonu směrem k pracovnímu stolu.

Jak má vypadat pracovní stůl?

V každé kanceláři mimo jiné najdeme i pracovní stůl, který by měl být dostatečně vysoký a hluboký. Vysoký by měl být tak, aby vrchní rohy počítače byly v úrovni našich očí. A co se týče hloubky, mezi počítačem a člověkem nesmí být příliš malý rozestup, škodili bychom tak našim očím.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist