Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Na energiích můžete ušetřit spoustu peněz. Stačí investovat do úsporných zařízení

Jako majitelé rodinného domu byste se měli zajímat o to, jakým způsobem je možné vylepšit vaše bydlení, aby bylo co nejméně energeticky náročné. V budoucnu se vám to vyplatí, protože ušetříte výrazné množství peněz za provoz domácnosti. Nevíte si rady s tím, jaké prvky využít? Pak je tu pro vás E.ON Rádce.

Jedná se o ucelenou a systematickou kombinaci encyklopedie, internetového vyhledávače a osobního poradce. Na portálu zjistíte detailní informace o způsobech, jak se dá ušetřit na energiích využitím moderních prvků.

Příklady moderních prvků

Jedním z nich je kupříkladu tepelné čerpadlo. S tímto zařízením mohou úspory energií dosahovat i desítky procent. Tepelná čerpadla totiž využívají jako zdroj energii z okolního vzduchu, vody či země. Tato energie je pak přeměňována v teplo, které lze následně rozvést do podlahového vytápění, nebo se s ním dá ohřívat voda v domě. Stanete se tak méně závislými na centrálních dodávkách elektřiny, jež jsou už dnes poměrně nákladné a v budoucnu tomu nebude jinak.

Na webu naleznete rovněž informace o přednostech solárního ohřevu vody, fotovoltaických panelech či v poslední době stále oblíbenějších kondenzačních plynových kotlech. U nich je zajímavé, že dokážou pracovat s účinností více než 100 %, a to díky využití odpadního tepla, které u běžných kotlů bez užitku odchází komínem mimo dům.

Nechte si poradit od profesionálů

E.ON Rádce funguje i jako poradna. Odborníci vám mohou pomoci s podáním žádosti o dotaci, případně sestaví analýzu energetické náročnosti vaší nemovitosti.

Veškeré informace na portálu jsou zdarma, takže vás získání drahocenných informací nebude stát ani korunu. Jde o praktického pomocníka, díky němuž v budoucnu snížíte výdaje na provoz domácnosti, investice se vám během několika let zhodnotí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist