Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Na hliníkové systémy se můžete spolehnout

Hliník je v poslední době často používaným materiálem nejen ve stavebnictví. Jeho kvalita se osvědčila při výrobě oken, dveří, stěn, stavebních konstrukcí a fasád.

Proč se rozhodnout pro hliníková okna?

Na jejich výrobu jsou použity ty nejlepší hliníkové systémy renomovaných výrobců, kterými jsou německý Schüco a polský Ponzio. Hliníková okna splňují náročná kritéria architektů, investorů i konečných zákazníků. Jejich výroba totiž prochází důkladnou kontrolou, aby výsledný produkt odpovídal platným evropským předpisům a normám. Ve prospěch hliníkových oken dále hovoří bezúdržbovost, dlouhá živostnost, tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Sehraná dvojka

Podobně na tom jsou hliníkové dveře, které vám rovněž vydrží spoustu let, aniž by změnily svůj původní vzhled. Při jejich výrobě je brán v potaz fakt, že patří k nejnamáhavějším částem domu. Proto jejich konstrukce je mnohem tužší oproti dveřím dřevěným nebo plastovým.

Systémové profily pro nejnáročnější zákazníky

Jak bylo zmíněno výše, hliníkové systémy jsou základem při výrobě oken, dveří, příček, fasád či zimních zahrad. Neobvyklá není ani varianta s požární odolností. Tyto systémy jsou vyplňovány izolačními dvojskly či trojskly, u nichž si můžete vybrat z široké škály barev a fyzikálních vlastností.

Dejte přednost dennímu světlu

Denní světlo je našim očím nejpřirozenější, proto bychom měli dbát na jeho pravidelný přísun. Skvělou službu v tomto směru prokáží světlovody, jež ho jednoduše přivedou do požadovaného objektu. O co se jedná? Jde o důmyslný systém střešního osvětlení do místností, jež nejsou vybaveny okny. Světlovod se využívá hlavně v situacích, kdy není technicky možné instalovat střešní okno nebo světlík. Účinnost světlovodu ovlivňuje jeho průměr v kombinaci s orientací na střeše domu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist