Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Nábytek z masivu pro výjimečné interiéry

Příjemné a vkusné bydlení touží mít asi každý z nás. Proto je potřeba se zaměřit hlavně na interiéry, kde záleží na každém detailu, jenž dovede domov k naprosté dokonalosti. V něm trávíme spoustu času, proto musí lahodit našemu oku, abychom se tu cítili příjemně. Naštěstí je dnes na trhu výběr tak široký a pestrý, že jediná věc, která nás možná bude limitovat, je rozpočet. Máme-li ho omezený, nemusíme ovšem příliš smutnit. V současnosti lze najít vždy příznivý kompromis mezi cenou a kvalitou. Přitom nemusíme až tak moc ustupovat ze svých nároků. To platí i v případě nábytku a doplňků z masivu, jež začínají být opět velmi trendy.

Spousta výhod pro nábytek z masivu

Chcete-li mít výjimečný interiér, pak nábytek z masivu bude ideální volbou. Nejen protože dobře vypadá, ale má také jedinečné vlastnosti, díky kterým si ho doslova zamilujete. Nejvíce trendy je v „surové formě“, kdy je mu přiznána výrazná kresba dřeva v nádechu přírodních barev. Nábytek a doplňky z masivu jsou převážně vyráběny z velmi tvrdého dřeva. Právě díky tomu se vyznačují dobrou odolností a bytelností. Jsou nenáročné na údržbu a takřka se nedají poškrábat.

Nepřeberné množství produktů z masivu

Nabídka na českém trhu je opravdu velmi pestrá a dají se sehnat i výjimečné kousky, jež dodají vašemu interiéru příjemný vzhled a osobitý charakter. Při výběru budete překvapeni i cenami, pořídit se totiž dá i za velmi příznivé ceny. Navíc investice do masivu se vyplatí hlavně pro jeho dlouhou životnost. Naším tipem je provedení nábytek z masivu dub.

V nabídce naleznete skříně, stoly i komody

Výběr je na našem trhu veliký, a vynechat byste při svém hledání neměli ani internet, kde naleznete ten největší výběr a uděláte si přehled. V nabídce nechybí stoly, skříně, židle, ale ani celé sestavy, jako jsou ložnice, koupelny, dětské pokoje i rozsáhlé obývací místnosti. Naším tipem na dobrou koupi je komoda divoký dub.

Německá kvalita nábytku

Hledáte-li nejlepší poměr ceny a kvality nábytku z masivu, pak rozhodně nesmíte vynechat e-shop www.masiv-prodej.cz, který nabízí to nejlepší od německých výrobců.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist