Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Nákup vany: I na zdánlivých detailech záleží

Vybavujete aktuálně koupelnu? Pak zcela jistě jako první budete myslet na vanu. Tedy alespoň v případě, že se nebude jednat o miniaturní koupelnu, kam se tento zařizovací předmět nevejde. Pokud aktuálně vanu hodláte koupit, rozhodně se zaměřte i na zdánlivé detaily, na nichž by na první pohled nemuselo až tolik záležet. O co všechno se jedná? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to.

Tvar vany na prvním místě

Na trhu se nachází spousta různých modelů van. Klasiku představují především standardní obdélníkové vany, jež se často dávají do prostoru s tím, že jsou vybaveny menšími nohami. Takovéto volně stojící vany se hodí především do prostorných koupelen. Pokud máte menší koupelnu, pak se vyplatí nákup rohové vany, jež dokáže ušetřit spousty prostoru. Hodně dobrou volbou z pohledu designu jsou asymetrické vany. Neotřelým tvarem zaujmou na první pohled a nabídnou velké pohodlí. Když se k nim navíc zvolí stylové sprchové baterie, není co řešit.

Jaký materiál zvolit?

Vcelku aktuální otázka. Vždyť moderní vany se vyrábějí hned z několika materiálů. Jakousi klasiku představuje plech. Ten je maximálně pevný, nicméně používá se čím dál tím méně často. Ostatně plech se volil v dobách, kdy byly standardem, kuchyňské baterievanové baterie a dřezové baterie s kohoutky. Plech je studený a vcelku duní. Mnohem oblíbenější jsou proto akrylátové modely. Pohodlně se do nich integrují trysky a jsou tvarově značně variabilní. Jinak lze volit i variace z litého mramoru a jiných materiálů.

Další vychytávky

Mezi ty se řadí zejména podmítkové baterie. Zapomeňte na tradiční umyvadlové baterie, které jsou nemoderní a neestetické. Výborné jsou i masážní trysky, které učiní z obyčejné koupele dokonalou lázeň. Integrovat se do vany dají i pestrobarevná světla a třeba takové koupelnové rádio. Skvělá hudba přece jenom dokáže dodat atmosféře šmrnc.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist