Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Nejvýhodnější investice je do nemovitostí

V současnosti je na trhu spousta možností, jak zhodnotit své finance. Toužíte-li po větších výnosech, může to znamenat i více rizika. Což nemusí být zase až tak rozumné při investování větší sumy peněz. V nabídkách vyšších zhodnocení se setkáte s akciemi, obligacemi, dluhopisy i obchodem s různými komoditami. Není vážně lehké mít dokonalý přehled, a tím snížit riziko na minimum. Další možností jsou bankovní služby, ale i když je tam riziko takřka nulové, výnosy nejsou vůbec zajímavé. Pokud toužíte po slušném zhodnocení peněz, nechte si od nás doporučit investice formou nákupu nemovitostí.  

Dobrá návratnost a nízké riziko

Investice do nemovitostí jsou nejvýhodnější možností, jak dosáhnout poměrně vysokého zhodnocení. Toto takřka bezrizikové investování je v posledních letech velmi oblíbené. A to hlavně pro stále vzrůstající hodnotu nemovitostí. Dle dlouhodobé předpovědi bude jejich cena na trhu i nadále stoupat. Navíc výstavba nových bytů i kanceláří stále ještě nestačí zvýšené poptávce, čímž se upevňuje jistota zhodnocení, které je v tomto případě dvojí. První ve formě rostoucí ceny objektu a druhé plyne z inkasování nájemného, které vám tak pravidelně každý měsíc generuje jistý výnos. Navíc takto umístěné peníze neztrácejí na své hodnotě ani s klasickou inflací.   

Dlouhodobě dobrá likvidita nemovitostí

Další výhody investice do nemovitostí jsou dány jejich dlouhodobě dobrou likviditou. Může za to stále nenasycený trh, kde je možné zpravidla jednoduše a rychle nemovitost prodat. Tím je ošetřena situace, kdy budete potřebovat náhle peníze v hotovosti na jiné účely. Zde lze navíc dosáhnout i lepší ceny, než byla ta původní, za niž jste nakupovali. Můžete tak docílit ještě vyššího zhodnocení.

Obracejte se na prověřené profesionály

Pro dobré zhodnocení financí vložených do nemovitosti si za své rádce a pomocníky vybírejte pouze prověřené společnosti, které vám zajistí nejen výhodný nákup objektu, ale i jeho správu. Naše doporučení směřuje na firmu Bohemian Estates.

Více na www.bohemianestates.com.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist