Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Neměňte bydlení – vyměňte podlahy

Nejste spokojeni se svým bydlením? Nemusíte hned hledat nové. Začněte to stávající rekonstruovat od toho nejdůležitějšího – od podlahy.

Podlaha je základ každé rekonstrukce. Musí slušet interiéru i vyhovovat našim požadavkům z hlediska užívání. Není dobré na ní šetřit. Je nejnamáhanější částí našeho interiéru. Musí být schopna odolat vodě v koupelně, špíně z bot v předsíni, malým nehodám při vaření v kuchyni, nezbedným dětem v jídelně, ale i hravým dětem v dětském pokoji. Obvykle není ideální volit stejný typ podlahy do celého bytu nebo domu. Nejde jen o pestrost. Zatímco laminátová podlaha nevadí z hlediska namáhání v ložnici, pro kuchyni je lepší volit vinylové podlahy. Každý typ podlahy má svá specifika, i pokud jde o pokládku. Proto na ni přizvěte odborníky.

Profesionální podlaháři ze Severní Moravy

Podlahy Ostrava, ale rovněž podlahy Karviná – to je firma Podlahy Gajdoš. Společnost nabízí profesionální pokládku dřevěných, laminátových i vinylových podlah. Kvalitně vám položí rovněž PVC, linoleum nebo koberec. Firma je schopna poradit s výběrem vhodného typu podlahy i provést veškeré související práce, které musí předcházet kvalitnímu položení podlahy.

I pokládka laminátové podlahy umí potrápit

Zejména do pokládky laminátové podlahy se dnes pouštíme bez odborné pomoci. Reklamy slibují, že jde o rychlou a snadnou práci, kterou zvládne i laik. Nemusí to tak být. Podlaha se pak může vlnit, houpat, vrzat... Obvykle máme problém esteticky vyřešit namontování podlahových lišt i na jen trochu křivější zeď. Nemluvě o tom, že k této práci potřebujeme správné nářadí a dostatek času. Víkendy a dovolené bychom si měli ponechat pro své děti a koníčky, a na podlahy si raději přizvat profesionály.

Avšak především pokládka dřevěné podlahy bývá pro laika oříškem. Dřevěné podlahy jsou dražší, šetřit pak na pokládce se rozhodně nevyplácí. Máme šanci mít podlahu na celý život a tomu musí odpovídat i kvalita jejího položení. Profesionálové z firmy Podlahy Gajdoš položí vaši dřevěnou podlahu plovoucím způsobem, ale i lepením, díky kterému se zlepší akustické vlastnosti podlahy. Životnost dřevěné podlahy i snadnost její údržby navíc ovlivňuje mnohdy tmelení, voskování, lakování, olejování, případně broušení. I tyto profesionální práce je lepší svěřit odborníkům. Firma Podlahy Gajdoš nabízí pokládku nových podlah, ale i renovaci stávajících.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist