Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Podlahy Flotex® – praktická kombinace koberce a vinylu, kterou oceníte

Vinylové podlahy patří již řadu let k těm nejoblíbenějším podlahovým krytinám a díky jejich všestrannému využití, příznivým cenám a řadě dalších výhod si je oblíbili zákazníci jak u nás, tak i v mnoha dalších zemích. Dnes bychom vám rádi představili jedinečnou podlahovou krytinu, která má obchodní značku Flotex® a přináší unikátní kombinaci klasické vinylové podlahy spolu s kobercem.

Perfektní podlaha pro vaši domácnost i kancelář

Sametový vinyl Flotex® je pro běžnou domácnost – ať už jde o velký rodinný domek nebo o menší panelákový byt – skvělým řešením, které určitě ocení vaše rodina i vaši hosté. Skvělou volbou je také do kanceláří a dalších administrativních a komerčních prostor.

Tento typ vinylové podlahy má celou řadu výhod a skvělých vlastností, které pak spolu s rozumnou cenou znamenají výhodné řešení, kterého rozhodně nebudete litovat. V čem spočívají hlavní přednosti podlahových krytin Flotex®?

Hlavní výhody sametového vinylu Flotex®

Pozitiv této vinylové podlahy je mnoho, k těm zásadním patří zejména:

  • vysoká odolnost a pevnost podlahy (obsahuje totiž mimo jiné i skelné rouno)

  • snadná a nenáročná údržba, která vám zabere jen minimum vašeho času

  • pestrá paleta různých barev, motivů, textur a vzorů, z nichž si vybere každý

  • rychlá a jednoduchá pokládka, kterou zvládne i šikovnější kutil, profesionál si s ní poradí během několika málo hodin

  • možnost výběru z rolí nebo čtverců

  • voděodolnost

  • příjemný došlap

  • zvuková izolace

  • protiskluzové vlastnosti

 

Sametový vinyl Flotex® je unikátním materiálem, který nabízí skvělou kombinaci vlastností klasické pružné podlahy a měkkého koberce. Je vyrobený z pevného vinylu, jenž je vyztužený skelným rounem a na jeho povrchu je hustá sametová vrstva, skládající se z nylonových vláken, ukotvených v základní vrstvě (80 milionů vláken nylonu na metr čtvereční). Díky této kombinaci materiálů mají podlahy ze sametového vinylu řadu předností. Patří mezi ně zejména rozměrová stálost, odolnost, snadná údržba, odolnost vůči vodě nebo krásný vzhled, připomínající klasický koberec. Vinylové podlahy Flotex® jsou vysoce pevné a odolné, příjemné na došlap a vybrat si je můžete z nepřeberného množství motivů a barev. Perfektně izolují zvuk a navozují vítaný pocit tepla a pohodlí. Jejich jedinečné protiskluzové vlastnosti oceníte i v kuchyni nebo v koupelně, kde často bojujeme s vlhkou podlahou.

Kolekce sametového vinylu Flotex®

Sametový vinyl Flotex® se vyrábí v mnoha atraktivních kolekcích – každá má trochu jiný design a hodí se tak do různých prostředí. Zajímavý je např. Flotex® Arbor s motivem hrubě popraskané kůry dubového stromu, Flotex® Atomic, navržený podle fotografie atomové struktury s vlivem expresionismu nebo Flotex® Kasuri, jenž z dálky vypadá jako kupy vzdálených hvězd.

Z dalších kolekcí pak doporučujeme např. Flotex® Onyx, který svým dekorem připomíná mramor, velmi originální Flotex® Sottsass Bacteria s motivem bakterií nebo např. Flotex® Quartz, inspirovaný světem zvířat.

Nepřeberné množství vzorů a motivů

Pokud jste nároční a jen tak něco se vám nelíbí, u vinylové podlahy Flotex® se vám určitě nestane, že byste si nevybrali. Nabídka je natolik rozsáhlá, že uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují skutečně široký výběr. Přesvědčit se o tom můžete například na webových stránkách společnostiBarkotex, která nabízí mimořádně bohatý výběr – sametový vinyl u ní naleznete jak v dílcích, tak i v rolích a mezi jednotlivými kousky jsou zastoupeny jednobarevné i vícebarevné podlahy, se vzorem i bez, pruhované, abstraktní, nebo s motivy kamene, dřeva či betonu.

 

Náš tip: Chcete oživit interiér? Vytapetujte moderními tapetami.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist