Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Pracovní oděvy a další vybavení

Každý správný kutil, zahrádkář nebo dělník si musí vážit hlavně svého zdraví. Ať už děláte jakoukoliv činnost, je potřeba pomyslet i na to, že byste se při ní mohli zranit. Proto je moc důležité všechna možná nebezpečí a rizika co nejvíce omezit. A nemusí se jednat jen o klasické stavby či dílny. Pozor si na sebe musíte dát i při běžných pracovních nebo volnočasových úkonech, třeba na zahrádce. Ani ty „obyčejné“ škrábance, mozoly nebo záděry nejsou zrovna tím, co byste chtěli po práci mít. Přitom stačí tak málo, třeba si na sebe vzít odpovídající pracovní oděvy a pomůcky.

Co vám nesmí chybět v pracovní výbavě

Abyste se chránili komplexně, neměli byste vynechat žádnou z pracovních pomůcek či částí oděvu, které se postarají o to, že žádná část vašeho těla nebude vystavena zbytečnému nebezpečí. Samozřejmě musíte vyhodnotit, aby ochrana byla přiměřená daným úkonům. Je vždy lepší se raději krýt více nežli méně. Ale zase nikdo nechce, abyste se u běžných prací, kde není riziko tak velké, chránili jako například při svařování. K základnímu vybavení však rozhodně patří pracovní rukavice. Zapomínat byste neměli ani na kvalitní obuv, ochranu zraku, sluchu a hlavy.

Ochranné oblečení může být i stylové

Už dávno jsou pryč doby, kdy pracovní oblečení bylo ošklivé a nudné. V současnosti jsou ochranné oděvy opravdu moderní, a někdy dokonce i stylové. Proto se už dnes málokdo stydí za to, že nosí montérky. Dobrým příkladem jsou montážní haly automobilek, kde se z tmavých a šedých oděvů přešlo na bílé a béžové. Svojí modernizací si prošla i pracovní kombinéza. Další výhodou těchto oděvů je i to, že si je firmy mohou hezky doplnit svojí značkou či logem.

Kde pořídíte kvalitní pracovní oděvy a další vybavení

Profesionálem v oboru je společnost ARDON, která nabízí snad všechny druhy ochranných pracovních pomůcek a oděvů. V její nabídce nechybí ani ochranné brýle, přilby, sluchátka, respirátory, rukavice a obuv pro práci i volný čas. Více informací naleznete na www.ardon.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist