Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Přemýšlíte o tapetě? Jsou modernější, než dříve

Když se v minulosti řeklo slovo tapeta, tak se jednalo primárně o kus papíru, který byl nalepený na zeď a sloužil primárně jako náhrada malování. Doba však pokročila a současné tapety se s těmi původními rozhodně nedají srovnávat. Jaké jsou možnosti a kde se všude dají použít? Podívejte se.

Trápí vás nevzhledné interiérové dveře?

Co ve chvíli, kdy dveře do vašich pokojů mají ty nejlepší roky za sebou a vlivem používání jsou poškozené? Nemusíte zoufat, jelikož vám pomůže moderní samolepící tapeta na dveře. Je určená k tomu, abyste dveřím dali opět dokonalý vzhled. Tedy moderní dekor, díky čemuž budou vypadat jako nové. Když se podíváme na hlavní přednosti daných tapet, patří sem:

  • Snadné nalepení na jakékoliv dveře
  • Bohatý výběr různých motivů
  • Kvalita a odolnost

Opravte i poškozenou ledničku

Vlivem pravidelného používání, ale i vlhkosti, nebo třeba aplikace různých magnetků může dojít k tomu, že ani lednička už nevypadá tak, jako v minulosti. Ani zde není důvod nutně kupovat novou. Pokud funguje jak má, a problém je jenom v jejím vzhledu, pomůže vám moderní magnetická tapeta na ledničku. Už to, že je s magnetickou vrstvou jasně napovídá tomu, že její aplikace bude hračkou. Opatrně přiložíte na čelní stěnu ledničky a rázem získáte vzhled, který vás zaujme. A jakákoliv poškození budou rázem zcela schována.

U zdí buďte originálnější

A co v případě, kdy chcete nalepit tapetu také na zeď? Můžete zvolit třeba moderní fototapety, které jsou v posledních letech jasnou skvělou volbou. To v případě, kdy hledáte něco skutečně většího. Jinak vás zaujmou stylové samolepky na zeď do kuchyně, nebo kamkoliv jinam. A to z důvodu, že i ty mohou nejenom zakrýt případné nedokonalosti na stěnách, ale díky nim máte i jistotu toho, že celou místnost originálně ozvláštníte, aby vypadala stylově a pochopitelně i moderně.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist