Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Pronájem atraktivních bytů v Olomouci

Na konci 19. století byla v místě bývalých středověkých hradeb postavena budova Palackého 17–19, která dnes leží na lemu historického městského jádra. Má neopakovatelnou atmosféru a šarm, jenž žádná novostavba nikdy nepřekoná. A přesto bude nabízet veškerý komfort a pohodlí 21. století. V domě se bude nacházet vysoký standard. Od moderních výtahů, izolačních dvojskel, renovovaných chodeb a schodišť, nadčasových a čistých sklepů přes hlavní vchod s elektrickým zámkem a kamerovým systémem až po soukromé parkovací stání ve dvoře a spoustu dalších věcí.

Budova prochází kompletní rekonstrukcí v konceptu CREAM Home, který nabídne moderní, prostorné a sluncem prozářené byty a kanceláře v centrální lokalitě Olomouce s perfektní občanskou vybaveností a dostupností. V těsné blízkosti budete moci využívat pro odpočinek i park Čechovy sady.

Byty o ideálních dispozicích

Palackého 17–19 nabídne velmi dobře řešené byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, z nichž největší mají 132 m2 a nejmenší 45 m2. Pro náročné klienty jsou tu navíc nadstandardní a exklusivní podkrovní byty. V přízemí budovy bude prostor pro kavárnu, obchod i kanceláře. Celkově se zde k pronájmu nabízí 27 bytových jednotek a 12 rezidenčních stání ve dvoře.

Vzorový byt k nahlédnutí a termín k nastěhování

Prohlédnout si můžete vzorový byt, a tím se na vlastní oči přesvědčit o zdařilé rekonstrukci a použitých standardech. Rekonstrukce celé budovy se chýlí ke svému závěru a bytové jednotky budou připraveny k nastěhování už od listopadu 2017.

Výhodné podmínky pronájmu do konce roku

Výhodný je teď pronájem bytů v Olomouci do konce letošního roku, kdy můžete získat akční cenu. Proto dlouho neváhejte a sjednejte si prohlídku vzorového bytu, kde se dozvíte víc. Veškeré kontakty a další informace naleznete na www.byty-palackeho.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist