Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Pronájem dodávky Brno

Kde hledat to správné auto? Půjčovna dodávek Brno Vídeňská, půjčovna dodávek Brno Lesná, půjčovna dodávek Brno Uhelná, půjčovna dodávek Brno Komárov a půjčovna dodávek Brno Dornych. Stanoviště je na více místech a tedy přímo na dosah ruky. Nemusíte hned přejíždět přes celé město. Půjčovna dodávek Brno, kterou najdete na Maxidodavky.cz je vám plně k dispozici se spoustou plně servisovaných vozů. Možnost půjčení dodávky Brno již využilo mnoho spokojených klientů, kteří se opakovaně vrací. Rozšiřte jejich řady. Můžete si pročíst i odkazy na dodávky Brno recenze.

Pronájem dodávek Brno

Půjčovna nákladních aut Brno je dobrou volbou právě ve chvíli, kdy je váš náklad o něco větší, než váš osobní vůz. S vámi vybranou dodávkou máte možnost vycestovat i do zahraničí. Internetové stránky Maxidodavky.cz vám umožňují velký výběr z bohatého vozového parku. Ten nejvhodnější vůz si můžete zarezervovat prostřednictvím online formuláře, přes který si snadno zajistíte vybraný vůz. Pronájem dodávky vás zbaví starostí a nebude vám nic bránit ve vašich promyšlených plánech. Jde o jednoduché, praktické, vysoce efektivní a spolehlivé řešení.

Půjčovna dodávek Brno

K zapůjčení dodávky potřebujete řidičský průkaz skupiny B a současně musíte být jeho držitelem minimálně jeden rok. Pokud se jedná o zapůjčení vozu na vaši firmu, budete potřebovat Živnostenský list, výpis z Obchodního rejstříku a složíte vratnou kauci 5 000 korun pro ČR a 10 000 korun pro EU. Všechna vozidla jsou plně pojištěna v České republice i Evropě. Kilometry jsou po celé naší republice zcela zdarma a při cestě do zahraničí je dostatečný limit 500 km/den s cenou 1,5 Kč/km nad limit. Po dobu zapůjčení dodávky můžete nechat stát své auto bezpečně za plotem v areálu. Pronájem dodávek Brno naleznete na http://pujcovnadodaveklesna.cz/, nebo na Dusíkova 896/7a v Brně.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist