Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Pusťte se do rekonstrukce koupelny a nezapomeňte na tyto důležité body

Pokud přemýšlíte nad rekonstrukcí koupelny, měli byste si nejprve ujasnit několik základních věcí. Chcete vanu, nebo byste raději sprchový kout? Preferujete místnost bez úložných prostorů, či potřebujete i praktický koupelnový nábytek? Jaké obklady vybrat, aby byly nadčasové a nemuseli jste je za pár let znovu obměňovat? V následujících řádcích vám poradíme, jak najít na dané otázky odpovědi.

Samozřejmě, každý má naprosto jiné představy o koupelně. Zatímco někomu se líbí v betonovém provedení, jinému zase miniaturní mozaikové obklady.

Obklady do koupelny

Prvně byste se měli rozhodnout pro konkrétní obklady do koupelny. V současné době jsou velice oblíbené odstíny šedé, a to jak v lesklém, tak i matném provedení. Šedou barvu totiž perfektně zkombinujete s jakýmikoliv dalšími. Přidáte bílou vanu, k tomu bílé umyvadlo a koupelnový nábytek v dekoru dřeva. I taková koupelna má osobité kouzlo.

Vana

Dominujícím prvkem každé koupelny je bezpochyby vana. V menších koupelnách je praktičtější řešení sprchový kout. Pokud však máte dostatečně velkou koupelnu, určitě se vany nevzdávejte, protože vám poskytne příjemnou relaxaci po náročném pracovním dni. Pochopitelně je důležité vanu, respektive sprchový kout vybrat také s ohledem na vaše pohybové možnosti. Starším lidem se totiž už špatně překračuje hrana vany, a proto je pro ně vhodnější spíše sprchový kout.

Koupelnový nábytek

Závěrem byste neměli zapomínat na koupelnový nábytek. Jedná se konkrétně o skříňku pod umyvadlem, ale klidně i o závěsné skříňky, kam si uložíte saponáty, aby na ně nedosáhly vaše děti.

Jestliže si tedy chcete vybavit koupelnu co nejmoderněji, obraťte se na internetový obchod a-keramika.cz, která nabízí pestré produktové portfolio. Spokojení budete po všech stránkách, jak s kvalitou, tak i s cenou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist