Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

PVC dveře: Skvělé vlastnosti za rozumnou cenu

Je všeobecně známo, že v posledních letech dávají zákazníci přednost plastovým oknům před dřevěnými. A čím dál oblíbenější jsou také plastové dveře. Stejně jako u plastových oken je však nutné dbát na jejich kvalitu. Jak vybrat vchodové dveře za rozumnou cenu, aby přitom splňovaly vaše požadavky?

Pokud se právě rozhodujete o pořízení nových vstupních dveří, jistě jste si všimli, že trh nabízí mnoho variant, jak co se týče materiálů, tak designu nebo ceny. Nejdražší variantou, kterou můžete pořídit, jsou bezesporu dveře hliníkové. Ty také nabízí téměř neomezenou životnost, vysokou bezpečnost i skvělé izolační vlastnosti. Jejich cena se však nezřídka vyšplhá až ke 100 tisícům Kč, což si většina domácností nemůže dovolit. Jak tedy vybrat vchodové dveře, které budou vyhovovat vašim požadavkům i peněžence?

Dřevěné vs plastové dveře

Z dostupných variant nám tedy zbývají dřevěné a pvc dveře. Dřevěné dveře mají také skvělé izolační vlastnosti, potěší svým vzhledem a jsou tvarově stabilní. Škodí jim ale vlhké prostředí a extrémní teplotní rozdíly.

V posledních letech si zákazníci čím dál více oblibují plastové dveře. Kvalitní plastové dveře jsou stabilní, mají rovněž skvělé izolační vlastnosti a pořídíte je za rozumnou cenu. Navíc potěší snadnou údržbou. Na trhu dnes navíc najdete plastové dveře mnoha velikostí i designových provedení. Je jen na vás, jaké dveře si vyberete.

Triogas s.r.o.

Zalíbila se vám varianta dveří z pvc? Podívejte se na nabídku společnosti Triogas s.r.o. a pořiďte si své nové vstupní dveře přímo od výrobce. Firma vyrábí, dodává a montuje plastová okna, pvc dveře, zimní zahrady, garážová vrata a další produkty již od roku 2006.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist