Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Rekonstrukce domácnosti během COVID19: Jak se dá zařídit úvěr snadno a rychle?

Pandemie koronaviru v tuzemsku bohužel neustupuje. Mnozí z vás však přemýšlejí, že by tuto nepříznivou dobu využili k rekonstrukci bydlení. Máte-li plány, avšak chybí vám potřebné finanční prostředky, nezoufejte. Můžete si totiž poměrně snadno a z pohodlí domova zažádat o úvěr, díky němuž vám v renovaci bytu či rodinného domu nebude už nic bránit.

Rekonstrukce domácnosti během Covid19

Žádost o úvěr z mobilu – snažší cesta k penězům

V dnešní překotné době, kdy je nutné omezit pohyb na veřejnosti, půjčka na rekonstrukci nemusí být tak složitou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Krásným příkladem budiž úvěr, který nabízí Modrá pyramida. Produkt s názvem Rychloúvěr přináší efektivní řešení pro všechny zájemce o půjčku na rekonstrukci bydlení. Klasický proces vyřízení na některé z poboček totiž lze zkrátit tím, že o peníze můžete zažádat prostřednictvím mobilní aplikace, do níž nahrajete a následně pošlete všechny nezbytné dokumenty a doklady, jež jsou ke schválení, respektive sjednání úvěru zapotřebí. Zbývá jen podepsat smlouvu s poradcem. Ušetříte tím spoustu času a námahy.

Rekonstrukce domácnosti během Covid19

Peníze máte do 3 dnů k dispozici

Rychloúvěr dostojí svému názvu, neboť se o schválení půjčky dozvíte už během 20 minut. Po podpisu vám Modrá pyramida zašle finanční prostředky na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Již za pár dní se tudíž můžete naplno pustit do vysněné rekonstrukce.

Rekonstrukce domácnosti během Covid19

Berte ohled na okolí

Ani v době pandemie a nynějších restrikcí nejsou rekonstrukce nemovitostí nijak zakázané. Je ale třeba brát zvýšený ohled na vaše sousedy, které by mohl rušit případný hluk třeba při jejich činnosti v rámci home office. Proto je dobré se s nimi domluvit, aby nedošlo k žádným půtkám.

Půjčka na rekonstrukci od Modré pyramidy se dá využít na celkovou modernizaci bytu či rodinného domu, získat ji však lze také na částečné úpravy bydlení. Při splnění určitých podmínek, o nichž se dozvíte na webu společnosti, máte šanci obdržet potřebný finanční obnos bez doložení příjmů a bez ručitele. Na stránkách najdete rovněž kompletní informace o tom, jak zařídit žádost o úvěr z mobilu.

Rekonstrukce domácnosti během Covid19

Zdroj foto: Modrapyramida.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist