Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Sedací botník vhodný do předsíně

Kvalitní a hezké boty jsou součástí každého outfitu, měli bychom jim tedy věnovat patřičnou péči. Dobře se o ně starat a mít na ně místo, kde je pohodlně uskladníme. I dobrým uložením prodlužujeme botám životnost. Proto je vhodné si do bytu nebo domu pořídit botník, kam je všechny poskládáme.

Pokud máte bot o trochu více, než je obvyklé, pořiďte si více botníků. Jeden můžete mít někde v šatně, kam se uloží jen boty, které jsou sezónní, případně se tolik nenosí, a druhý je vhodné dát přímo do předsíně nebo vstupní chodby, kde pak máte při ruce „aktuální“ boty, které teď nosíte. A do těchto prostor je vhodný sedací botník, který je velmi praktický a který doceníte při každém obouvání bot.

Jak vybrat správný botník?

Stejně jako přistupujeme k výběru obuvi, měli bychom rozvážně volit i ten pravý botník. Důležitý je design, velikost prostoru a praktičnost jeho uspořádání. Botník musí také ladit do stávajícího interiéru a umocnit atmosféru vstupního prostoru. Důležitá je i barva botníku a zvolený materiál. Na kvalitě toho, z čeho je vyroben, hodně záleží, aby nám co nejdéle vydržel „jako nový“. Vhodný je omyvatelný materiál, protože boty se často zašpiní, či jsou navíc mokré, a v navlhlém prostředí pak hrozí jeho zkroucení. Ideální je, když má botník i průduchy, aby boty mohly „dýchat“.

Široký výběr botníků

Výběr botníku je dnes hračkou, na trhu je široké množství nejrůznějších kombinací, ať už jde o použitý materiál, barevnost, rozměry, nebo všemožná uspořádání. Od otevřených či uzavřených přes kombinované až po sedací botníky, které plní navíc další praktickou funkci a ulehčují nám nazouvání. Vše bude záležet hlavně na nás, jestli chceme boty vystavit na odiv všem návštěvám, anebo je mít hezky uložené uvnitř, aby naše chodba působila čistě a uklizeně.

Kvalitní botníky a dobrá cena

Opravdu kvalitní a moderní botníky různých rozměrů, navíc ještě za přijatelnou cenu, naleznete na Dona-shop.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist