Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Sezóna party stanů se pomalu blíží

Ne, nebojte se, nikdo se v naší redakci nezbláznil. Ač se to vážně nezdá, opravdu je ideální doba na výběr party stanu pro nadcházející sezónu. Je totiž dobré si pořádně promyslet, jaký typ si pořídit. Nabídka na trhu se každý rok rozšiřuje a výrobci nám nabízejí čím dál dokonalejší řešení. A to ještě není všechno! I materiály jdou svým vývojem razantně dopředu, a tak je výběr vlastně o to těžší.

Není však důvod se bát, stačí si najít toho správného výrobce, který splní všechny vaše požadavky na kvalitu stanu a jeho potřebné doplňky. Díky včasné objednávce si stan můžete nechat vyrobit přímo na míru, nebo v rámci reklamních účelů jej nechat potisknout.

Party stany a jejich široké použití

Party stany mají opravdu široké možnosti, pokud jde o situace, které díky nim velmi elegantně vyřešíte. Dají se využít při mnoha příležitostech, a nemusí jít jen o jejich postavení na zahradě u domu. Na zahradách je totiž jejich uplatnění asi nejširší. Nejenže lze zahradní stan využít při klasickém grilování, posezení s přáteli, či pro odpočinek hezky ve stínu, kdy nás chrání i před povětrnostními vlivy. Skládací stan totiž výborně použijete i jako přenosný sklad na ukládání spousty věcí, které na zahradě či pozemku potřebujete schovat. Ať už se jedná o stavební materiál, zahradní nábytek, techniku, dětské vybavení nebo hračky. Zakrýt tak můžete i rozdělanou práci, nasekané dříví apod. Dokonce se dá použít i jako přístřešek na vaše auto, motorku či kola.

Další možností využití jsou stánky, např. prodejní nebo prezentační. Zastřešit můžete i jakoukoliv akci nebo část jejího vybavení, například lze stany použít jako pokladny u vstupů na akce. Kreativnímu využití se meze rozhodně nekladou. Stany jsou velmi univerzální, a proto je jejich koupě velmi výhodnou, prozíravou investicí. Navíc se dají naladit do firemních barev, nebo je můžeme rovnou nechat potisknout na zakázku logem či jinými reklamními motivy.

Záleží na materiálech a funkčnosti

party stanů záleží hodně i na použitých materiálech. Je lepší si raději připlatit více peněz a koupit kvalitní, než si pořídit levnou verzi, která neodpovídá potřebným standardům. Materiály, hlavně na konstrukci, musí být pevné, lehké a odolné, aby byl stan bezpečný. Navíc je výhodné, má-li funkční systém rozložení a složení, aby na tyto práce nebylo zapotřebí příliš mnoha lidí. Co se týče plachtoviny, je potřeba myslet na nepromokavost a snadnou údržbu. V neposlední řadě také na celkovou váhu a skladnost výrobku pro snadnou manipulaci při převozu.

Kde najdete kvalitní stany za dobrou cenu

Hledáte-li kvalitní rozkládací party stany pro každodenní použití, na zahradu pro grilování, posezení, nebo na uskladnění potřebných předmětů, variabilní, s rychlým složením, v nůžkovém provedení a hlavně bytelné, funkční a voděodolné, pak vám přijde vhod nabídka firmy BRIMO, která má široký výběr party stanů , stánků a dalších doplňků snad ve všech rozměrech, provedení a s dlouhou životností. Přesvědčit se o tom můžete na www.brimo.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist