Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Textilní doplňky dodají domovu tvář

Víte, co pomůže nejlépe vytvořit útulný domov, v němž se budete cítit pohodlně? Jsou to doplňky. Holý nábytek je sice možná funkční, ale bez všech těch věcí kolem by vypadal hrozně smutně. Důležitou roli hrají zejména textilní doplňky.

Své o tom ví i firma Marie Bártové, která se zaměřuje na bytový textil České Budějovice. V Budějovicích má rovnou dva kamenné obchody, avšak širokou nabídku je možné prozkoumat také na internetu. Na webové stránky jsou totiž umisťovány fotky realizovaných zakázek.

Specializace na zkrášlování oken

Bytový textil zahrnuje širokou škálu výrobků, a přestože budějovická firma prodává také přikrývky, polštáře či povlečení, na webu najdete zejména výrobky zkrášlující okna. A to nejenom závěsy České Budějovice. Okna se dají ozdobit mnohem zajímavěji.

Mít holá okna by bylo nepraktické. Tolik rozšířené záclony České Budějovice nás chrání před zvědavými pohledy zvenčí a slunečními paprsky, dokonce zlepšují akustiku v místnosti. Bez nich jsou okna podivně holá, a i když zrovna nejste fanouškem dlouhých záclon, vyplatí se zvolit aspoň krátkou variantu.

Nejen textilní výrobky jsou potřeba

Budějovická firma nemá v sortimentu pouze textilní produkty. Se závěsy a záclonami souvisí garnýže České Budějovice a ty u nich rovněž najdete. Jsou schopní přichystat i speciální varianty do rohu či zakulacených místností.

Dalším produktem, který nemusí být látkový, jsou pak žaluzie České Budějovice. Ty textilní ovšem mají nezaměnitelné kouzlo. Vyrábí se vertikální i horizontální, někdy vypadá nádherně, když je na nich vyvedený vzor. To ale svěřte raději do rukou bytového designéra.

Návrh místnosti nechte na odborníkovi

Pokud si projdete nabídku firmy Bytový textil Marie Bártová, budete si připadat jako v pohádce. Všude uvidíte fotografie interiérů, které jsou zařízené velmi vkusně, zvolené doplňky do nich sedí jako poklice na hrnec. Jak je to možné?

Vysvětlení je jednoduché. Vše je navrženo, vyrobeno a ušito na míru. Profesionálové se o vás postarají od prvního kroku až po finálové úpravy, takže úžasného interiéru snadno dosáhnete i vy!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist