Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Tip na nábytek: Šatní skříně

V rámci našeho bydlení jsou některé kousky nábytku prostě nepostradatelné. Ulehčují nám život a nastolují pořádek v našich domovech. Přesně takovou součástí domácího vybavení je šatní skříň. Dokonalý pomocník, díky kterému máme hezky a přehledně uloženo veškeré oblečení. Dobrým zacházením zároveň prodlužujeme životnost všem skladovaným věcem. Proto se nám neponičí, nesedá na ně prach a nepůsobí na ně ani další vnější vlivy. Některé naše módní kousky tak dlouho vypadají jako nové.

Volba optimální šatní skříně je velmi důležitá. Musí být hlavně prostorná, funkční, a neměl by jí chybět moderní design. Nezapomeňte si pohlídat i vnitřní prostor, aby byl dostatečně členitý a aby jeho jednotlivé sekce vyhovovaly vašim potřebám. Ideálně také aby nechybělo zrcadlo.

Na co se zaměřit při jejím výběru

Při výběru skříně se řiďte mj. aktuálními trendy. Jednoduchost, přírodní materiály, užitná hodnota a čistý design. To vše a ještě mnohem více by mělo mít ty správné parametry, abychom si skříně vybrali právě do své šatny, předsíně nebo ložnice.

Správná velikost a rozložení úložných prostor

Každým rokem se nám kupí čím dál více oblečení, a tak je velikost úložných prostor ve skříních prioritou. V rámci svého bydlení musíme využít každý volný kousek místa a ideálně si pořídit opravdu velkou šatní skříň, do které chceme vše hezky poskládat. Správnou velikost skříně nepodceňujte. Její úložné prostory musí být též funkčně a prakticky uspořádané. Potřeby týkající se rozmístění úložných prostor se mohou lišit i podle pohlaví: rozdílné požadavky na uskladňování mají ženy i muži. Další rozdělení lze očekávat v rámci specifikace našeho šatníku, neboť muži nepotřebují tak velké množství ramínek jako ženy. V zóně poliček to je zase naopak. V žádné skříni by ovšem neměly chybět ani šuplíky.

Výhody skříní v interiérech

Skříně do šatny, to je spousta výhod pro náš domov. Od zachování pořádku v domě přes přehledné uložení našeho oblečení až po prodloužení jeho životnosti. Dále také vhodně umístěné zrcadlo na skříni – díky němu se pak snadněji oblékáme.

Široký výběr šatních skříní za dobré ceny

Dobré ceny a široký výběr šatních skříní různých velikostí, materiálů a designu naleznete na www.dona-shop.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist