Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Trendy nábytek: Televizní stolky

Nábytek je nejdůležitějším kompozičním prvkem vašeho interiéru. Často bývá dominantou místnosti nějaký zajímavý kus, a je jedno, jestli je to v ložnici, kuchyni, pracovně, koupelně nebo obýváku. Právě posledně jmenovaný prostor je ten, kterému se dnes budeme věnovat.

Obývací pokoj je centrální částí našeho bydlení, jelikož v něm trávíme – hned po ložnici – nejvíce času. Záleží nám na něm obvykle nejvíce i proto, že je to interiér, ve kterém nejenže často pobýváme, ale přijímáme zde i návštěvy, anebo se tu konají rodinné sešlosti.

Součástí obýváku bývá neodmyslitelně zejména sedací souprava, ta většinou zabírá nejvíce místa, a pořizujeme si ji hlavně velmi pohodlnou, abychom na ní mohli nejen sedět, ale i odpočívat, či se tu může případně vyspat nečekaný host. Dalšími kusy nábytku, které nesmějí v tomto interiéru chybět, jsou elegantní a decentní skříně, vitríny, konferenční stolek či knihovna. A zapomínat nesmíme ani na televizní stolek, bez kterého se už neobejde žádný obývací pokoj. Televize a její komponenty jsou v dnešní době důležitou součástí vybavení daného prostoru, a spolu s čím dál větší obrazovkou se řadí k těm nejvíce viditelným dominantám obývacího pokoje.

Široká nabídka televizních stolků

Na trhu naleznete širokou nabídku televizních stolků. Záleží pouze na vás, podle čeho si budete vybírat ten pravý pro váš obývací pokoj. Měl by být dostatečně veliký, aby se na něj vešla v současnosti používaná televize s velkou úhlopříčkou. Mít dostatek prostoru na zesilovač, dvd přehrávač a další komponenty. Když toho máte hodně, je ideální volbou televizní stolek masiv. V případě jiného seskupení nábytku ve vašem interiéru se může hodit i jiná varianta, například rohový televizní stolek. Důležité je, aby vše do sebe hezky zapadalo a vytvářelo dokonalou atmosféru „pohodového moderního designu“.

Kde můžete nalézt velký výběr stolků pod televizi

Hledáte-li velký výběr moderních televizních stolků, pak nesmíte vynechat internet, konkrétně adresu www.dona-shop.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist