Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Trendy v bydlení: Dřevěné postele

Bez pořádného nábytku bychom nikdy neměli útulný domov. Buďte proto pečliví při jeho výběru. Sladění celkového dojmu, jímž interiér působí, se mnohdy podceňuje. Inspirujte se proto aktuálními trendy co do materiálů, designu i funkčnosti. Módní jsou čisté linie, jednoduchost, moderní barvy, přírodní materiály a osobitý styl, který byste měli promítnout do celého vašeho domu či bytu. Prioritně se zaměřte na určité prostory, které bývají jistou dominantou bydlení. Takovými místnostmi jsou obývák, kuchyň a ložnice. Právě v té posledně jmenované trávíme až třetinu života, a tak se jí pojďme věnovat více v následujících řádcích.

Ložnice je interiér, jenž má být vzdušný, decentní a bez zbytečných doplňků, aby netříštily jeho celistvost a nerozptylovaly mysl před usnutím. Měl by být laděn do pozitivních barev vzbuzujících pocit pohody, relaxu a příjemného usínání. Nejdůležitější součástí ložnice je samozřejmě postel. Proto byste na ni měli při výběru klást velký důraz a nedoporučujeme na ní šetřit financemi. Kvalitní kousek se vám vyplatí hlavně po zdravotní stránce. Dobrý spánek je základem dobrého zdraví. Za pohodlnou postel nás pochválí i naše páteř a záda.

Nejvíce trendy jsou postele ze dřeva

Mezi aktuální trendy se řadí postele z masivu. Jsou oblíbené pro kvalitu materiálu, pro své užitné vlastnosti i příjemný vzhled. Už jen díky svému designu bývají přirozenou dominantou interiéru. Odvozuje se od nich všechno ostatní vybavení v místnosti. Dřevěná postel je také tak trochu o návratu přírody do našich životů. Ekologie v podobě recyklovatelných materiálů je dokonce čím dál módnější záležitostí. Pozornost věnujte i matraci, bez níž se kvalitní postel rozhodně neobejde. Poohlédněte se nejlépe po nějaké té zdravotní matraci, která není o moc dražší než standardní.

Mnoho provedení z tradičního dřevěného materiálu

Spoustu výhod nabízí postel ze dřeva. Bytelnost, lehká opravitelnost a dlouhá životnost jsou jejími největšími přednostmi. Na trhu existuje spousta variant co do velikosti, zpracování, tvaru i barevného provedení. Zvolte si tu pravou dle vlastního vkusu, aby se stala ozdobou vaší ložnice.

Veliký výběr za rozumnou cenu

Široký výběr kvalitních dřevěných postelí najdete v internetovém obchodě www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist