Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Trendy v bydlení: Provázkové záclony

Na detailech v interiérech našeho bydlení hodně záleží. Abyste ho měli dokonalé, nepotřebujete jen kvalitní nábytek, ale také moderní doplňky. Ty bezpochyby dotvářejí charakter té či oné místnosti. Jsou pomyslnou „třešničkou na dortu“. Bez nich by žádný prostor nemohl být dokonalý.

Každý interiér si žádá individuální přístup, i pokud jde o doplňky. Například do ložnice se hodí polštáře, do kuchyně různé praktické pomůcky a do obýváku řekněme poličky. Existuje však jeden univerzální doplněk, který najde své využití skoro ve všech interiérech. Tím opravdovým trendem současnosti jsou provázkové záclony.

Nadčasová dekorace

Provázkové záclony jsou doslova hitem poslední doby. Těší se opravdovému zájmu, hlavně pro svoji univerzálnost v možnostech použití. Dají se instalovat do dveří, oken, jako rozdělení prostoru i v řadě dalších případů. Záleží jen a pouze na vaší kreativitě.

Elegantní i stylová

Na trhu je k dostání řada variant. Provázkové záclony dodají domácnosti ten pravý, moderní a živý šmrnc. A nemusí to být vždy jen klasická bílá provázková záclona, ale vybírat můžete i z trendy barev, které pak dají doslova vyniknout stylu daného interiéru. Tak například zlatá, vínová, modrá nebo oranžová. V nabídce nechybí ani např. záclony s korálky různých typů nebo záclony zdobené stříbrnou nití…

Provázkové záclony se vyrábějí ze 100% polyesteru, díky kterému mají dlouhou životnost a jen tak lehce nevyblednou ani vlivem slunečního záření.

Použití doma i v kanceláři

Záclony z provázků lze využít úplně všude. Tento netradiční doplněk oživí nejen domácnosti, ale široké použití má i v moderních kancelářích. Odstíní vám sluníčko, rozdělí místnost, nebo vyřeší uspořádání open space. Vyplnit se jimi dá i volný prostor stěn, či v kombinaci např. se závěsem elegantně zakrýt něco, co sice potřebujeme v místnosti mít, ale svou nevalnou estetikou se nám to tam příliš nehodí.

Kde pořídíte tento stylový doplněk

Hledáte-li opravdu široký výběr nejrůznějších barevných provedení a stylů za bezkonkurenční ceny, neměli byste vynechat internetový obchod www.provazkova-zaclona.cz. V nabídce zde mají jak luxusní kousky, tak i různé výprodeje za zvýhodněné ceny.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist