Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Trendy v bydlení: Šatní skříně

Nepostradatelným kusem nábytku každého bydlení jsou bezesporu šatní skříně. Ulehčují nám život, vnášejí dokonalý pořádek do interiérů a prodlužují životnost uskladněným věcem. Oblečení a doplňky tak díky nim máme přehledně srovnané, aby se nám dobře a rychle vybíralo pro každodenní nošení.

Proto je velmi důležité vybrat si tu správnou šatní skříň do vašich domovů. Podle čeho koupit tedy tu pravou? Základním parametrem jsou rozměry. Je to kritérium, jež ovlivňuje prostor, do kterého šatní skříň vybíráte. Volného místo, které na tento kus nábytku máte, ovlivní i celkový design. Od masivních skříní až po čistý minimalismus, který se hodí i do malých interiérů. Dalším parametrem pro výběr je vnitřní prostor, jenž musí dokonale kopírovat vaše potřeby. Předem zhodnoťte, kolik budete potřebovat poliček, šuplíků a místa na ramínka. Posledním kritériem, na které nesmíte zapomenout, je zrcadlo, díky němu je ladění outfitu o dost jednodušší.

Trendy jsou moderní materiály

Nabídka šatních skříní je v současnosti opravdu široká. A tak se často řídíme při jejím výběru aktuálními trendy. Každý chce mít ve svém bydlení moderní design a kvalitní materiály. Praktické jsou hlavně ty z přírodních materiálů, vracející se opět do módy. Tento nábytek musí dokonale ladit a zapadnout ke zbytku interiéru.

V rámci široké nabídky na našem trhu se zaměřte právě na zmíněné aktuální trendy v podobě jednoduchého a funkčního designu. Nejoblíbenější a nejprodávanější je bílá šatní skříň.

Funkčnost a použití

Každým rokem se nám objem oblečení zvětšuje, a tak už je dnes běžné, že doma nemáte pouze jednu šatní skříň. Často vše přesouváme dle ročního období, aby nám momentálně nevyužívané věci ve skříni zbytečně nepřekážely. Dobrou funkčnost a snadné použití zajistí šatní skříň s posuvnými dveřmi.

Široký výběr a dobré ceny

Hledáte-li široký výběr šatních skříní za dobrou cenu, pak je naleznete v internetovém ochodu www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist