Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Udělejte si konečně pořádek v kabelech a v zásuvkách

Kabeláž máme všude. Na pracovním stole je pokládaná za nezbytné zlo. Ale zatímco uspořádat kabely zvládneme pomocí různých lišt, vše nakonec vrátí do starých kolejí nedostatek elektrických zásuvek. Sáhneme po prodlužovačkách a jsme tam, kde jsme byli. Chytrým řešením je použít výsuvné zásuvky.

Výsuvné zásuvky jsou praktickým řešením pro pracovní plochy

A nejen praktickým. Současně vypadají efektně a umístit se dají téměř na každou stolní pracovní desku. Proč jsou výsuvné zásuvky lepší než klasická prodlužovačka? Zasouvací mechanismus nechává zásuvky ukryté pro případ, že je zrovna nepotřebujeme. Přece jen ne vždy používáme na stole laminovačku, ne pokaždé potřebujeme připojit skartovačku, či napájet současně mobil, tablet a notebook. V těchto chvílích zůstává výsuvný blok zásuvek schovaný.

Velkou výhodou je design výsuvných zásuvek řešený tak, aby byly chráněny před zatečením kapalin. Vždyť kdo to nezažil… Čaj či káva vylitá na pracovní stůl a všechno stéká na zem přímo do pohozené prodlužovačky.

Nikdy nemáte dostatek USB portů? I toto za vás dovedou některé výsuvné zásuvky vyřešit. Obvykle totiž disponují i USB-čkem. Ty kvalitní mají rovněž dětskou pojistku.

Výsuvné zásuvkové bloky se přizpůsobí vašim potřebám

Výsuvné zásuvky se nabízí v různých cenách i provedeních. K dispozici jsou jak horizontálně, tak vertikálně orientované moduly. Specialitou pak jsou zásuvkové bloky otočné, kde jde navíc dle potřeby kombinovat různé moduly – například ubrat zásuvky a přidat USB.

Výklopný zásuvkový blok je další způsob, jak ukrýt zásuvky

Jinou možností je do nábytku zabudovaný výklopný zásuvkový blok. I ten se snadno instaluje na většinu kancelářského nábytku a kromě zásuvek nabízí i USB porty. Umístit se dá jak horizontálně, tak vertikálně.

Kvalitní výsuvné zásuvky a zásuvkové bloky nabízí specializovaný portál Zásuvka.eu. Všechny nabízené zásuvky odpovídají českým normám.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist