Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Vybíráte toaletní stolek? Tipy i pro vás!

Je to velký hit poslední doby. O čem je řeč? Je to toaletní stolek. Řekli jste si, že si do svého interiéru také jeden pořídíte? Pokud ano, tak se podívejte s námi, jak vybrat ten pravý. Pokud se zaměříte na veškeré tipy, rozhodě nemůžete s výběrem šlápnout vedle.

Design je základem

To první, na co hledět? Je to rozhodě design. Stejně jako u každého jiného typu nábytku, i zde vás musí zajímat, jak bude vypadat. Pokud jsou toaletní stolky něčím jedinečné, tak hlavně tím, že jsou do detailu propracované. Na jednu stranu je to pozitivum, jelikož ošklivý a nevzhledný u kvalitního výrobce nenajdete. Má to ale i své negativum, jelikož nebudete vědět, který dříve. Když se podíváme na několik tipů, jak vybrat s ohledem na vzhled, myslete primárně na:

  • Barevný odstín stolku
  • Četnost ozdobných prků
  • Kvalitu materiálového zpracování

Roli hraje také praktičnost

Není to jenom vzhled, podle kterého vybrat ten pravý stolek. Je to také jeho praktičnost, která by měla hrát při výběru roli. Kdo takový stolek ocení nejvíce? Jsou to samozřejmě ženy. A to proto, že jim nabídne místo, kde se mohou pohodlně nalíčit, nebo využít různé kosmetické produkty. Proto by každý takový stolek měl nabídnout hned dvojici věcí. Tou pevní jsou zásuvky na všechny nezbytné pomůcky. Dále je třeba myslet i na dostatek odkládacích prostor, které jsou také poměrně důležité. Toto jsou věci, které s praktičností souvisí.

Zrcadlo je základ

Co u žádného toaletního stolku rozhodně nesmí chybět? Je to zrcadlo. Je jeho samozřejmou součástí a tak ani na tom vašem rozhodně nesmí chybět. Některé varianty mají jenom jedno jediné, stejně jako jsou i varianty, které jich mají hned několik. Je na vás, jakou cestou se rozhodnete jít. Tento aspekt lehce souvisí jak se samotným vzhledem, tak také se samotnou praktičností zrcadla – aby se u něho mohla žena dobře nalíčit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist