Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8437

Zajímavé hotely, které musíte vidět

Pokud jste v srdci tak trošku dobrodruzi a rádi vyrážíte nejen za poznáním, památkami, ale také za neobvyklými zážitky, přijměte naše pozvání do hotelů, které stojí za to navštívit.

V české kotlině najdete mnoho hotelů, které jsou kuriózní a zajímavé. Ubytování v nich je netradičním zážitkem, který může rozbít nudu a stereotyp všedních dní. Kde všude je možné se ubytovat a prožít něco netradičního?

Zpátky na stromy!

Resort Green Valley najdete v obci Chotýšany nedaleko Benešova ve Středočeském kraji. Kromě hlavní budovy resortu zde najdete i specialitu - domky na stromech.

Tyto domečky s přiléhavými názvy Tree house na třech dubech, Tree house u borovice a Cocoon tree nabízejí nevšední zážitek, po kterém touží snad každý, kdo je stále tak trochu malým dítětem.

Ubytování v Resortu Green Valley je nejen originální, ale i romantické. Vemte vaši lásku na výlet a ověřte si, že má pro strach uděláno.

Praha z ptačí perspektivy

Pro romantické pobyty v Praze byste asi těžko hledali lepší místo. One Room Hotel na vrcholku Žižkovské věže má pouze jediný pokoj a nabízí nepřekonatelný výhled na hlavní město.

Ubytování v hotelu One room se hodí zejména pro speciální příležitosti jako je žádost o ruku, výročí svatby a nebo narozeniny. Nikdo vás nebude rušit a společně si můžete užívat božský výhled s naprostým soukromím.

Ve tmě pod Špilberkem

Z vrcholku stromů a rozhledny zamíříme dolů pod zem. Konkrétně do Bunkru 10-Z, který najdete v centru Brna po Špilberkem. Bývalý kryt civilní ochrany nabízí zajímavou možnost ubytování v centru Brna. Vybrat si můžete z dvoulůžkových pokojů a nebo z pokojů pro více osob jako jsou například Služebna VB nebo Rozhlasová ústředna. Noc ve tmě bunkru není nic pro slabé povahy! Přibalte si s sebou baterky, zajisté se vám budou hodit.

Po ránu vás na nohy postaví lahůdky z retro mléčného baru Marcela Ihnačáka, který je součástí Bunkru 10-Z.

 

Jaký netradiční hotel zaujal vás?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist